2737
2734

تو شرایطی هستم که خیلی دلم نا آرومه

خیلی لب مرزم

دوس دارم یکی بیاد تو گوشم بگه من خبر دارم فلان قضیه خوب پیش میره

میدونم فال گناهه

اما واقعا احتیاج دارم

یه وقتایی ادم راضیه دروغ بشنوه تا دلش آروم بشه/// من الان تو همون نقطه وایسادم

با یه بچه دبیرستانی که همه رو ایستگاه گرفته بود بحث کردم کاربریم تعلیق شد، بازم لازم ببینم این کارو میکنم. سایت که بی صاحاب باشه باید خودت حق بقیه رو بذاری کف دستشون!!

یه فالی میخوام که اسم مادر نخواد چون خیلی میترسم، با اسم مادر خیلی کارا میشه کرد..

دلم میخواست از قران استخاره بگیرم ولی من ک واجد شرایطش نیستم

اگر اینچا کسی میتونی استخاره بگیره توروخدا بگه

با یه بچه دبیرستانی که همه رو ایستگاه گرفته بود بحث کردم کاربریم تعلیق شد، بازم لازم ببینم این کارو میکنم. سایت که بی صاحاب باشه باید خودت حق بقیه رو بذاری کف دستشون!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو گوگل بزن فال حافظ سایت تارون فک کنم  من هر موقع حالم بدس از این سایت فال میگیرم

اخه سایتا که همشون الکیه..

2731
یه فالی میخوام که اسم مادر نخواد چون خیلی میترسم، با اسم مادر خیلی کارا میشه کرد.. دلم میخواست از ق ...

عزیزم من فال قهوه میگیدم البته با هزینه تو همین نی نی سایت خیلی ها اومدن درخواست دادن و واسشون گرفتم راضی بودن.اگه خواستی درخواست بده

عزیزم من فال قهوه میگیدم البته با هزینه تو همین نی نی سایت خیلی ها اومدن درخواست دادن و واسشون گرفتم ...

عه چقدر خوب حتما عزیزم