2733
2739
عنوان

ختم قرآن

110 بازدید | 14 پست

سلام دوستان 

چند تا جز از ختم قرآنمون مونده 

تا 16 تیر فرصت قرائت داره 

10-11-25-26 

خدا خیرتون بده منم برای اموتتون 5 تا اناانزلنا میحونم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من یه جز برمیدارم  کدوم مونده؟؟؟

سلام عزیزم مرسی خدا خیرت بده منم برای امواتتون 5 تا اناانزلنا میحونم جز  10 رو بخونید 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
سلام عزیزم مرسی خدا خیرت بده منم برای امواتتون 5 تا اناانزلنا میحونم جز  10 رو بخونید

قربونت خدا به امواتمون آرامش بده ....بگو ازین جز ها مونده یکیشم سهم منه .....به نیت کی بخونم‌؟

کاربری مال دو نفره که الان یه نفر ازون دونفر داره ازش استفاده میکنه😎
2738
قربونت خدا به امواتمون آرامش بده ....بگو ازین جز ها مونده یکیشم سهم منه .....به نیت کی بخونم‌؟

عزیزم میخواید دو تا جز بخونید؟ 

جز 10 رو برای شما نوشتم. 

میشه تو خصوصی اسم ها رو بگم؟ امکان شناسایی هست 

سلام عزیزم مرسی خدا خیرت بده منم برای امواتتون 5 تا اناانزلنا میحونم جز  10 رو بخونید

۲۵.۱۱ من میخونم

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
۲۵.۱۱ من میخونم

خدا خیرتون بده منم برای امواتتون 5 تا اناانزلنا میحونم 

التماس دعا 🙏 🌺 

۲۵.۱۱ من میخونم

مرسی عزیزم 

خدا خیرتون بده 

من برای امواتتون 5 تا اناانزلنا میحونم

خدا خیرتون بده منم برای امواتتون 5 تا اناانزلنا میحونم  التماس دعا 🙏 🌺

سلام عزیزم خدا به دلت شادی بی پایان بده

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
2706