2737
2734

آدما گاهی با یک حرف،بایک اتفاق ،با یک نگاه ،بایک کنایه پیر میشن آدما رو لحظه ها پیر نمیکنن آدمها رو آدمها پیر میکنن 

مواظب حرفها و نگاههامون باشیم

گذشته رو فراموش کن ولی درسی رو ک بهت داده رو هرگز💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جایی از سریال "new pope"

"کاردینال گوتیرز" در توضیح عشق میگه:

"عشق مثل خداست؛

ندیدیمش و مطمئن نیستیم وجود داره یا نه، اما به شدت محتاجیم که وجود داشته باشه."

فکرکنم این درست‌ترین تعریف از عشق و خداونده که من تا حالا شنیدم.

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
2728
دیدی که سخت نیست تنها بدون من؟  دیدی که صبح میشودشبهابدون من؟  این نبض زندگی بی وقفه میز ...

این من میخواستم بنویسممممممم عاشقشممممممم 

معلوم شد ک ظاهرا رمان خونی درسته؟

نه مرا طاقت غربت نه تورا خاطر قربت..دل نهادم به صبوری که جزین چاره ندارم:)

کلی خاطره خوب از همین یه بیت دارم😔

آقا امام رضا..میدونم خیلی گناهکار بودم،میدونم گناهام بزرگ بود..ولی تو که از دلم خبر داری!میدونی دیگه توبه کردم..میدونی که دیگه سمت اون گناها نمیرم آقا..به خودت توسل کردم...واسطه شو و از خدا بخواه آرزومو براورده کنه...قول میدم هروقت بهش رسیدم هرسال بیام پابوست آقا...ضامن آهو شدی ضامن منم شو:)به خودت قسم ایندفعه ناامیدت نمیکنم..تو که یبار به خدا گفتی و حاجتمو داد..میدونم اونموقع اشتباه کردم ولی ببخش!ببخش و هرجوری شده منو به آرزوم برسون...سلامتی روزیکه دستشو بگیرم بیایم حرم پابوست و از شادی گریه کنم بگم اقا ممنونم ازت..بگم آقا این همونیه که میخواستم..ممنون که صدامو شنیدی آقا جان...ممنون ک بخشیدیم..آقاجان دیگه مال خودم شده..داشتنشو مدیون توعم آقا جان....دارم به امید رسیدن چنین روزی زندگی میکنم پس ب خدا بگو زودتر آقا....دوست دارم آقا جان...دوست جونیم اگه میشه یه صلوات برای حاجت منم بفرست که خیلی نیاز دارم
2740

ابرازی خوشه‌ویستی معجزه ئه‌کات 🌺🌺🌺

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

آهو نگران است بزن تیر خطارا 

صیاد دل از کف شده تا کی ب کمینی 

خیلی دوس داشتم اینو و البته امضامم دوس دارم

عمل کنید عمل ؛ سپس آن را ناتمام نگذارید درتصمیمی که گرفته اید استقامت بورزید استقامت صبور باشید صبور پرهیزکاری پیشه کنید پرهیزکاری. قطعا برای شما پایانی است ﴿بهشت﴾ خود را به آن پایان برسانید. با انجام آنچه خداوند از حق خود بر شما واجب کرده و وظایفی که برای شما بیان داشته به خداوند روی آرید. من شاهد شمایم و در روز قیامت به نفع شما شهادت خواهم داد. نهج البلاغه حکمت 178
همانا فاصله عرش الهی و زمین به اندازه آه مظلوم است

ان شاءالله غمات برطرف بشن، حاجاتت روا🤲اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام).