2737
2739

حال هیچکس خوب نیست و این تنها نقطه اشتراک همه ی ماست... 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امضامو دوس دارم

همیشه آخرش خوب تموم میشه،اگه بده،هنوز آخرش نیس

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
همیشه آخرش خوب تموم میشه،اگه بده،هنوز آخرش نیس

خیلی باحال بود🤔👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2731

دیدی که سخت نیست تنها بدون من؟ 

دیدی که صبح میشودشبهابدون من؟ 

این نبض زندگی بی وقفه میزند

فرقی نمیکند، با من! بدون من! 

دیروز گر چه سخت

امروز هم گذ‌شت

طوری نمیشود

فردا بدون من! 

دیدی که سخت نیست تنها بدون من؟ دیدی که صبح میشود شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه میزند. فرقی نمی کند، با من! بدون من!                                      دیروز گرچه سخت                  امروز هم گذشت، طوری نمیشودفردا بدون من!         
قشنگ ترین متنی که دیدم و تو کلیپ بوردم ذخیره کردم "مامانم زن خیلی خوبیه از اون خوبایی که ...

خیلییییییی خوب بود

دیدی که سخت نیست تنها بدون من؟ دیدی که صبح میشود شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه میزند. فرقی نمی کند، با من! بدون من!                                      دیروز گرچه سخت                  امروز هم گذشت، طوری نمیشودفردا بدون من!         
خیلی باحال بود🤔👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

😁😁😎

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
2738
قشنگ ترین متنی که دیدم و تو کلیپ بوردم ذخیره کردم "مامانم زن خیلی خوبیه از اون خوبایی که ...

خیلی قشنگ بود👌

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 

بیخیال همه چیز لذت ببر

اما من دوستت دارم(در اون لحظه دلشو شکوندم اما بعد ها حس خوبی به حرفش دارم)

آخر همه چیز به این فک میکنی که از خودت چی باقی گذاشتی 

زندگی سخته و نمیتونی جلوی سختیشو بگیری تو فقط باید بری جلو و هیچ وقت متوقف نشی

مواظب خودت باش

چرا نمی فهمی...(اما من می فهمیدم ولی به روم نمیاوردم چون نمیدونستم چی بهش بگم...)

عاشق نشدی؟نه    منم نه     ولی همین الان عاشق شدم

خیلی دیوونه ای 

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 

گاهی اوقات دلسوز کسانی میشویم ..

که لیاقت ندارند ..

دلسوز بودن تاوان دارد ..

پس دلسوز کسی باش..

که تاوان تو باشد ..:/

Delii_83#  

گاهی (نه!)  همیشه  شادترین غمگین جهانم:).         ♡𝐁𝐓𝐒|𝐀𝐑𝐌𝐘♬.