2737
2734
عنوان

از دست مادرم خسته شدم

638 بازدید | 34 پست

منت همه چیو سرم میذاره همیشه دعوامونه حتی یه ذره هم بهش اعتماد ندارم بخام چیزی از زندگیمو بهش بگم همش اخماش برای من تو همه و هر حرفی میزنه کلی متلک بدای من توشه بضی وقتا حتا تو جمع با حرفاش شرمندم میکنه دیگه نمیتونم تحملش کنم هرکی میاد خونمون این بحثو راه میندازه ک بچه نباید سربار باشه باید خودش پول دربیاره اصلن شرایطمو درک نمیکنه بچم بودم هوده هیچوقت رابطه خوبی با هم نداشتیم دیگه کشش زندگی با مادرمو ندارم همش حرفای بد میزنه واقعن داره روحمو عذاب میده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تو منی یامن تو؟؟؟؟؟

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2738

منم مثل تو.. واقعا خسته شدم..دلمو شکونده.. هیچ وقت پشتم نبوده.. همیشه الویتش پسراشن.. هیچوقت نشده از من وخاهرم تعریف کنه فقط از عروساش پیش بقیه تعریف میکنه.. الاانم دوهفته اس باهاش قهرم.. اصلا هم دلتنگ نیستم.. چون منو به زنداداشام وداداشام میفروشه

دین من عقلمه... خدای من قلبمه...ادمه معتقدی نیستم.. هرچی که از نظرمن منطقی وعاقلانه اس ومیتونم با عقلم قبولش کنم بهش ایمان دارم به چیزایی که تحمیل شده و منطقی نیست ایمان ندارم.... خدای من تو قلب و وجدانمه.... بهشت وجهنم تو همین دنیاست... هرکارخوب وبدی کنید نتیجه شو همین دنیامیبینید...دوری از  تهمت ودروغ وغیبت نمازه منه... حلال وحرام هم روزه من....❤️
برو سرکار کمتر خونه باشی

خیلییی دلم‌میخاد ولی راستش شغل مناسبی پیدا نکردم هنوز میخام ارشدمو ک دادم یه دوره ای چیزیببینم ولی فک‌میکنم یه هفته دیگه ابنجوری باشه دیوونه میشم 

2706