2737
2739

خیلی از ماها هرسال محرم میشنویم که محرم های این سال ها انگار حال و هوای قدیم را نداره.
واقعا چرا؟
آیا غیر از اینه که ماها عوض شدیم و دغدغه هامون فرق کرده؟

💢چطور امسال محرم متفاوتی را بچشیم که قبلا اینچنین درک نکرده باشیم؟!

علما و بزرگانمون به ما راهکار دادند:
چهل روز قبل از محرم⬅️چله ی ترک گناه

در همین راستا، چله ی بعدی خودسازی ما از چهل روز مانده به ماه محرم شروع می شود.
👈یعنی از روز پنجشنبه 10 تیر

در این چله تصمیم داریم #به_عشق_حسین (ع) علاوه بر اینکه سعی کنیم همه ی گناهان را ترک کنیم ؛ بصورت ویژه به گناهانی که باشهوت در ارتباط هستند و گناهان چشم بپردازیم.

💢همراهمون باشید و مثل چله های قبل با دعوت جامعه به این طرح، در اجر آماده سازی منتظران حضرت(عج) سهیم باشید.

لبیک یا حسین(ع)
لبیک یا صاحب الزمان(عج)

✅لینک کانالهای منتظران ظهور
-پیام رسان ایتا:
https://eitaa.com/joinchat/3172335659C7dc453acb8
-پیام رسان تلگرام:
http://t.me/Montazeranezohooor
-پیام رسان واتساپ:
https://chat.whatsapp.com/DKRXdVWPlq0EElPsr5DNzO
و
https://chat.whatsapp.com/IRqCtOyxfhKDpSQGfPpd1H
💥توجه:در پیام رسان واتساپ مطالب قبل از عضویت را نمی توانید مشاهده فرمایید.

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه همین یه ماه پیش محرم نبود؟؟  یه روزشم تعطیل بود

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2731
الهی قربون آقا امام حسین بشم ایشالا نی نی مو حفظ کنه چقد دلمو اروم کردی 😭

ان شاء الله درپناه آقا امام حسین علیه السلام بزرگ بشن

2738

سلام بزرگوار.طاعاتتان قبول

بنده شما را بصورت اتفاقي اينجا تگ كردم.هرچند معتقدم هيچ چيز اتفاقي نيست.ان شاء الله براي شماهم خير باشد.

دعوت مي كنم به كانال منتظران ظهور بپيونديد.هر چهل روز يك چله ي خودسازي گروهي داريم كه به اميد خدا از پنجشنبه ی همین هفته که میشه مصادف با چهل روز مانده به محرم،ترک گناهان چشم و مباحث تخصصی کنترل شهوت را داریم.

از عاشورا تا اربعین هم مثل سال گذشته چله ی حاجت روائی قرائت زیارت عاشورا داریم که سال گذشته با استقبال فراوان شکر خدا مواجه بود.

همراهي شما افتخار ماست.

خواهشمندم درصورت امكان،ارادتمندان حضرت(عج) را به اين همصدائي دعوت كنيد و در اجر آمادگي جامعه ي انتظار سهيم شويد.

نشر مطالب کانال با نام خودتان و باحذف لوگوی ما جایز است.

التماس دعاي فرج

لینک کانال های منتظران ظهور در پست اول همین تاپیک موجود است.

@parinnn    

@عشقولم    

@banooroza    

@دخترخورشید    

@maryam4s    

بنده شما را بصورت اتفاقي اينجا تگ كردم.هرچند معتقدم هيچ چيز اتفاقي نيست.ان شاء الله براي شماهم خير باشد.

دعوت مي كنم به كانال منتظران ظهور بپيونديد.هر چهل روز يك چله ي خودسازي گروهي داريم كه به اميد خدا از پنجشنبه ی همین هفته که میشه مصادف با چهل روز مانده به محرم،ترک گناهان چشم و مباحث تخصصی کنترل شهوت را داریم.

از عاشورا تا اربعین هم مثل سال گذشته چله ی حاجت روائی قرائت زیارت عاشورا داریم که سال گذشته با استقبال فراوان شکر خدا مواجه بود.

همراهي شما افتخار ماست.

خواهشمندم درصورت امكان،ارادتمندان حضرت(عج) را به اين همصدائي دعوت كنيد و در اجر آمادگي جامعه ي انتظار سهيم شويد.

التماس دعاي فرج

لینک کانال های منتظران ظهور در پست اول همین تاپیک موجود است.

@1negar    

@اطلسی_1375    

@مینالوپز    

@ye_karbar_khas    

@خورشیداسمانی    

😐😐

با ماه رمضون اشتباه گرفتمش 😐🔫😐

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

دعوت مي كنم به كانال منتظران ظهور بپيونديد.هر چهل روز يك چله ي خودسازي گروهي داريم كه به اميد خدا از پنجشنبه ی همین هفته که میشه مصادف با چهل روز مانده به محرم،ترک گناهان چشم و مباحث تخصصی کنترل شهوت را داریم.چله ی بعدیمون درخصوص کنترل زبان....و چله ی بعدی درخصوص تقواست.

همراهي شما افتخار ماست.

التماس دعاي فرج

لینک کانال های منتظران ظهور در پست اول همین تاپیک موجود است.دعوت می کنم به ما بپیوندید

@دل_دریاییم    

@r365419    

@گلابتوننن    

@yasaman1364    

@یاشهیدکربلاادرکنی    

2706