2733
2734
عنوان

عکس کیکم‌ ...!!!!🤧🤧🤧🤧

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 85 پست

چرا ترکیده انگار!

وسطش خام مونده؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم امشب کیک درست کرده بودم مامانمینا غروب برگشتن باورشون نمیشد فکر میکنن رفتم خریدم 😅

عکس 😍

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2728
2740
بابا دوس نداره چه گیری دادی بهش 

باید بخوره واسش درست کردم ... 

از اول بگم بعد بیا بازخواست بکن از 1399.11.28 اینکاربری دست منه وقتی خواستی بری کارگاه بازی اینو ببین دیگه زر اضافی نزن

اصل کار مزه شه گلم😋

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

بچه بودم یه پاستا درست کردم 

بابام و مجبور کردم کامل بخوره پاستا هارو 

مسموم شد😶

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
😑😆😆😆

عزیزم شما سیدی؟ 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2706