2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین بگین تا حالا کسی یوفو یا همون بشقاب پرنده دیده

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منو مامانو بابام یه چیزایی شبیه سفینه دیدیم نور میدادن خیلییی عجیب

خیلیا شروع میکننداما تعداد کمی تا اخرش دوام میارن زندگیمو پر کردم با خودم😛واسه اینه اینقدرتنها شدم😌همه دست کم صدبار خوردن زمین😥ولی چند نفر مثل من پاشدن😎 فقط برای سرگرمی و مشورت اینجام، زندگی زیادم سخت نیست ما سخت میگیریمش  هی روزگار 🎀هی روزگااار🎀 جلو آیینه به خودم گفتم به روت نیار!🎀 خدایا بابت خاله شدنم شکرت    کاربر قدیمی سایت،بهترین روز زندگیم روزی بود که فهمیدم دارم خاله میشم😍خواهرم خیلی دوست دارم😊به زودی مانکن میشم👗 کاربر مرد ببینم میترکونمش😜اینجا میام برای دردو دل😊دعا میکنم همه خانمایی که منتظر بچه هستند خدا بهشون نی نی بده😛مجردم و تاپیک های بارداری مربوط به خواهرمه ☺هیفده سالمه ولی اسمم تو لیست خادم امام رضا هست 
2731
وای منو مامانو بابام یه چیزایی شبیه سفینه دیدیم نور میدادن خیلییی عجیب

اکثر اونایی ک دیدن میگن نور یا چشمک زن بوده بعدم غیب میشه

صلوات بفرستید ثواب صلوات ب اندازه قطرات باران بی شمار است

بعله من درست از فاصله خیلی پایین سه سال پیش دیدم.

با مادرشوهرم داشتسم تو کوچه میومدیم ساعت ۱۰شب بود.قشنگ بالا سرمون رد شد دقـــــــیقا کپی بشقاب پرنده بود استان بوشهرم

که سابقه رویت داشته

هیچ وقت یادم نمیره 

به نظرم ابزار جاسوسی هستن، 

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
2738
من میترسم بدزدن تجاوز کنن

من چند مورد دیدم تو نت گفته دختره رو دزدیدن بعددختره رو زمین متوجه برامدگی شکم میشه میره سونو میبینن بارداره بعد درش میارن بچه نصف انسان نصف فضایی

صلوات بفرستید ثواب صلوات ب اندازه قطرات باران بی شمار است
2706