2733
2734
عنوان

کی کوئیک داره؟

88 بازدید | 9 پست

برای دختر این ماشین خوبه بنظرتون 

؟؟

اسپرتشم کنم؟

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

اسپرته خودش

بیشتر از این ضایع میشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسپرته خودش بیشتر از این ضایع میشه

ن بیشتر داخلشو منظورمه و شیشهاشو دودی کنم

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2728
من دارم قرمز مشکی. خوبه

رانندگی باهاش راحته بنظرت؟من هنوز تحویلش نگرفتم

من دارم خوشگله و دوست داشتنی

رانندگی باهاش راحته بنظرت؟

2738
ن بیشتر داخلشو منظورمه و شیشهاشو دودی کنم

توش هم خوبه

نهایت ضبطش رو عوض کنی و باند اضافه بندازی

ولی رینگ و سپر و ظاهر بیرونیش نیاز به دستکاری نداره

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️