2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مورد اول رو دارم دومی رو نه

من ب معجزه نوشتن ایمان دارم چون قبلا تجربه اش رو داشتم ک خواستم رو نوشتم و بهش رسیدم وقتی تیکرم تموم شه من پیشرفت شغلی عالییی دارم در آمدم ب میزانی ک میخوام رسیده و رابطه عاطفی پایدار و سازنده ای دارم😍😍😍😍😍😍💪💪💪💪💪💪
2738

واقعا گل گفتی

7سال در تلاش برای داشتن فرزندی سالم و صالح! هم اکنون فهمیدم ک باردارم و نیازمند دعای شما خوبان هستم با دلهای پاکتون برای این مادر رنج دیده و تو دلی اش دعا کنید💖به امید خدا قراره مامانیم اوایل فروردین بیاد پیش مامانش التماس دعا دارم ازتون برای سلامتیش دوستای گلم  پسر گلم به دنیای مامان بابا خوش اومدی خداجون شکرت بابت این هدیه قشنگ٫

این خواسته همه نیست بعضی ها از زندگی فقط پول و میبینن بقیش مهم نیس

کاربر آقام🌺درخواست دوستی ممنوع 🙏   ‏یه توییت خوندم نوشته بود همه پسرا یه مشت آشـ.ــغال و حیله‌گر و شـ.ــیادن، به هیچکدوم اعتماد ندارم.همون لحظه من داشتم یکی یکی رنگ روی اسمارتیزامو میمکیدم که فقط شکلاتشون بمونه، بعد همه شکلاتا رو با هم بخورم حال کنم.من شیـ.ــادم آخه؟😅😂             
2706