2737
2734
عنوان

کیست پستان

212 بازدید | 20 پست

خانما من دیشب تاپیک زدم سینه سمت راستم درد میکنه وترشح سفید مثل شیرمیاد امروز رفتم دکتر گفت تو هردوتا سینت کیست داری من هنوز 23 سالم نشده خیلی ترسیدم شنبه باید برم سونو کسی بوده ک همچین اتفاقی افتاده باشه براش وبا دارو رفع بشه😔

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪

به طبیب طب اسلامی رجوع کن دارو‌داره رفع میشه کدوم شهری

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
به طبیب طب اسلامی رجوع کن دارو‌داره رفع میشه کدوم شهری

شهرستانم میخوام دوهفته دیگ برم تهران پیش دکتر خوب دکترای شهرمون خوب نیستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شهرستانم میخوام دوهفته دیگ برم تهران پیش دکتر خوب دکترای شهرمون خوب نیستن

تو‌همه استانا طبیب طب اسلامی هست خواستی بگو‌بفرستم

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
آره عزیزم یکی از اقوام نزدیک من کیست داشت قرص گل های مغربی با ویتامینEخورد خوب شد اکثرا با دارو رفع ...

خیلی میترسم دعا کنین برام 

سلام منم 45 سالمه پارسال رفتم دکتر برام سونو نوشت بعد از سونو گفت که توی هردوتا سینت کیست هست ولی اکثر خانمها دارن این جور کیستها راتوی سینه هاشون نگران نباش فقط مرتب چک آپ کن که مشکلی برات پیش نیاد

2738
من هر دو سینه کیست دارم ولی ترشح تا الان نداشتم گاهی اوقات تا زیر بغل و کتفم هم درد میکنه بخصوص نزد ...

بمنم گفت سرخ کردنی نخور. یه هفته است زیاد خوردم سرخ کردنی یعنی چی یعنی همیشه هست چرا ازبین نرفته پس؟ 

سلام منم 45 سالمه پارسال رفتم دکتر برام سونو نوشت بعد از سونو گفت که توی هردوتا سینت کیست هست ولی اک ...

یعنی میمونه همیشه؟ 

خیلی شایعه نگران نباش. اگه مراقب نباشی شایدددد خطرناک شه به احتمالی

درمانشم ویتامین ای چهارصد یه روز درمیون بخور

دردت کم شد هفته ای دوتا بخور

خوب شدی هم سعی کن گهگاهی بخوری ضرر نداره پیشگیری میکنه از کیست دوباره

لطفا درخواست دوستی ندید
اگر لایق باشم حتما گلم☺ ولی خواهش میکنم تا کامل معاینه نکردی و به نتیجه نرسیدی به هیچ وجه حاضر به ت ...

ممنون عزیزم نه میخوام برم پیش یه دکتر جراح ک همسایمون جراحی کرد 

خیلی شایعه نگران نباش. اگه مراقب نباشی شایدددد خطرناک شه به احتمالی درمانشم ویتامین ای چهارصد یه رو ...

فقط میخوام رفع بشه دیگ دوباره پیداش نشه 

یعنی میمونه همیشه؟ 

دکتر نگفت میمونه یا رفع میشه فقط گفت چیز نگران کننده ای نیست اکثر خانمها دارن این کیستها را

شما هم نگران نباش اصلا چیز نگران کننده ای نیست 

دکتر برو پیگیر باش ولی خودتا اذیت نکن

2706