2733
2739
عنوان

بارداری

73 بازدید | 18 پست

سلام دوستای خوبم من بیست هفت هفتمه ولی اصلن شکمم بزرگ نشده انگگار نه انگار باردارم ینی بچم خیلی ریزه ولاغر 

خدا جونم  مواظب نی نی کوچولوننخودیم باش که سالم بیاد تو بغلم 
احساس سنگینی هم نمیکنی از قبل شکم داشتی؟تکوناش چی متوجه میشی

سلام مشکل منم دقیقا همینه از قبل شکمم پهن  و بزرگ بود

۲۷ هفتم

شکمم یکم بزرگ‌شدع اصن معلوم نیس ۷ ماهمه

تکوناشم زیاد

تیکر تولد یک سالگی پسرم ❤❤❤هدیه خداس بین همه تنهایی هام خدا جواب دعاهام رو داد خدایا ازت ممنونم خدایا مراقب بچم باش و سالم بدستم برسونش اخه خودت میدونی چقد عاشقشم 💓 عزیزمامان خیلی دوست دارم مرسی هستی مرسی آرامشو برام اوردی ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اب و خربزه ک میخورم سنگین میشه یکم ولی ناشتا ن

تیکر تولد یک سالگی پسرم ❤❤❤هدیه خداس بین همه تنهایی هام خدا جواب دعاهام رو داد خدایا ازت ممنونم خدایا مراقب بچم باش و سالم بدستم برسونش اخه خودت میدونی چقد عاشقشم 💓 عزیزمامان خیلی دوست دارم مرسی هستی مرسی آرامشو برام اوردی ...
2731
منم ناشتا اینقدر سبکم ولی شبا دیگه نمیتونم بشینم خیلی درد دارم به دکترمم گفتم گفت چون قبلی سزارین بو ...

راستی سینه هات مایع میاد؟

سلام مشکل منم دقیقا همینه از قبل شکمم پهن  و بزرگ بود ۲۷ هفتم شکمم یکم بزرگ‌شدع اصن معلوم نیس ...

همین تکوناش زیاده خوبه دیگه سعی کن از الان کم کم کره محلی بخوری کباب بخوری به پهلو چپ دراز بکشی بعدش بچه وزن بگیره .من دکتر برام واسه ۲۰تیر سونو گرافی نوشت واسه همون کیست ها

ن قبلن شکم نداشتم اره تکوناشم متوجه میشم میگم نکنه وزنش کم باشه

2738
همین تکوناش زیاده خوبه دیگه سعی کن از الان کم کم کره محلی بخوری کباب بخوری به پهلو چپ دراز بکشی بعدش ...

کدوم کیست؟

منم ۱۹ تیر میرم

همین تکوناش زیاده خوبه دیگه سعی کن از الان کم کم کره محلی بخوری کباب بخوری به پهلو چپ دراز بکشی بعدش ...

میگم هفته ۲۸ بارداری سنو واسه وزن نی نی دادید ؟

ن قبلن شکم نداشتم اره تکوناشم متوجه میشم میگم نکنه وزنش کم باشه

خودت چقدر اضافه کردی ؟بیشتر وزن گیری جنین ماه اخره نگران نباش ماه اخر دلستر بستنی کباب کره محلی زیاد بخور اگه قندت پایینه

خودت چقدر اضافه کردی ؟بیشتر وزن گیری جنین ماه اخره نگران نباش ماه اخر دلستر بستنی کباب کره محلی زیاد ...

خودم ده کیلو  اها خیلی ممنون دوستم 

2706