2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چند روز پیش شوهرم من و برد بازار برام هرچی که دلم میخواست خرید 😍😍😍❤️❤️❤️❤️

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

بابام از سرکارش بعد از چند وقت امروز اومد😍

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
2738

ببخشید دوستمو امشب یکیو شناسایی کردم تو سایت🤣فامیله گفتم خودمم شناسایی میشم🤦‍♀️

ذهن همواره پر است از هیاهوی افکار در حال گذر، آرزوها، خاطره‌ها، هیجان‌ها همگی در حال عبور هستند، واقعاً که یک هیاهوی دائمی در ذهن وجود دارد!  
تنها مشگل زندگیم پوله از بچگی تا الان همششش حسرت همش بد بختی و نداری .قرار بود یه اتفاق ساده و خوب ب ...

با خدا قهر نکن عزیزم🥺😭

ان شاءالله مشکلاتت حل بشه🥺

گریه نکن🥺...دعا یا ذکری که مربوط به افزایش رزق هست رو بخون❤

۸ ساله از ته دل خوشحال نشدم همیشه بغض دارم و استرس یه خبر بد دارم دنیا خیلی به من بدهکاره

🥺🥺نمیشه که...شاید لحظات خوبتو فراموش کردی..

امیدوارم به زودی با خبرای خوب روزای شادی داشته باشی❤

2706