2737
2739
قطع رابطه با مادر شوهر  حالا قطع که نه وللللی خیلی کم شد ارتباطه 🥰🥰🥰🥰😋😋😋 اما زندگیم آر ...

خووووووش بحااااالت 

دست راستت رو سر ما 

لاکچری ینی دختروپسرت تولدشون یکی باشه                  96/7/8                                                                   99/7/8
اینو دوس داشتمممممم  تولدتم مبارک دیرا دیر عزیزممممم❤❤❤💋💋💋

ممنونم عزیز دلم، منم به شدت دوستش دارم😍💕

یک عدد برنامه نویسِ نه چندان کدبانو اما غرق در آرامش چشمان او 😅😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خووووووش بحااااالت  دست راستت رو سر ما

وای که بعد ۳ سال مکافات تونستم عادتش بدم 

البته هنوزم خودشو میزنه به مریضی خبر میارن برام که برم دور و برش زنگ بزنم 

فعلا زدم به کری و کوری 

خیلی باهاشون خوب بودم از خوب بودنم سو استفاده داشت میشد 

2731
چند روز پیش  از دکترم کلی چيزای خوب شنیدم در مورد سلامتیم بهترین خبری چندماه اخیر بوده برام

خداروشکر بهترین کامنت تاپیک 

چون هیچی اندازه سلامتی مهم نیست و وقتی میفهتی این جمله یه شعار نیست که واسه لحظاتی حتی سلامتیت به خطر بیفته

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤
2738
به به به مباااارکاااا😁😍

💋🥰ممنوننننن 

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
وای که بعد ۳ سال مکافات تونستم عادتش بدم  البته هنوزم خودشو میزنه به مریضی خبر میارن برام که ب ...

خوب کاری کردی 

همون کور و کر باش بهتره تا به ادمای بی لیاقت و بی صفت خوبی کنی

لاکچری ینی دختروپسرت تولدشون یکی باشه                  96/7/8                                                                   99/7/8
2706