2733
2734

روز تولدم، همسرم یه آلبوم کوچیک جیبی با کادوش بهم داد، صفحه هاش از اولین چتمون و یه سری عکسامون تو شرکت وقتی با هم نبودیم(ما از قبل همکار بودیم) و اولین قرارها و ... بودن

به قدری به آلبومم وابسته م که یا تو کیفم همراهمه یا اگر خونه باشم، گهگاهی از اول میخونمش

آلبوم نیست که؛ یه دنیا خاطره ست

یک عدد برنامه نویسِ نه چندان کدبانو اما غرق در آرامش چشمان او 😅😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزیزم زدم رو‌اسمت ببینم دختری یا پسر.درخواست دوستی اومد واست.گیج خواب بودم.ببخش

😉 فدا سرت

شرمنده ولی بیشتر از ۷ تا سیم کارت ندارم 😁 باافتخار کاربری هفتممه 😎 راااااااستی به مرگ خودم قسم خواسته هام و به داشته هام تبدیل میکنم 😍💞 یه روزی تاپیک چه طوری به اونی که خواستم رسیدم رو میزنم با افتخار ازش براتون تعریف میکنم🍷💜 تنها موجودی که با نشستن به موفقیت میرسد 🐔 مرغ است 😎
ماه پیش ( بعد از دو ماهو نیم کات) عشقم برگشت

وای چه حس زیبایی .اون لحظه ادم فکر میکنه تازه متولد شده .حستو درک کردم عزیزم .عشقتون پایدار .

عاشق پاییزم فقط به خاطر اون برگای خوشگلی که میفته از درخت  با اون رنگای نازش. 
دیروز امتحان رانندگی شهری رو قبول شدم😁

و اینکه دیروز چندتا کتاب گرفتم خیلی خوشحال شدم کتابارو داشت 

دیشب با داداشم حرف زدم😁

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

خاهررررررررممممم بعد ۱۲سالللل این دکتر اون دکتر این شهر اون شهر

بین راه تصادف وحشت ناک

بلخرررره نینی دار شددددد

انگار دنیااااارو دادن بمن

جوری بودیم یک هفته موقع مثبت شدن 

یک هفته بعد زایمان

و هنوزم ک هنوزه با نوشتنش اشک شوق میریزم

خخخخخخخخخیلی حس شیرینیه

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
به بههههه😋😋

🤤🤤 عاشقشونم😋😋😋

شرمنده ولی بیشتر از ۷ تا سیم کارت ندارم 😁 باافتخار کاربری هفتممه 😎 راااااااستی به مرگ خودم قسم خواسته هام و به داشته هام تبدیل میکنم 😍💞 یه روزی تاپیک چه طوری به اونی که خواستم رسیدم رو میزنم با افتخار ازش براتون تعریف میکنم🍷💜 تنها موجودی که با نشستن به موفقیت میرسد 🐔 مرغ است 😎
2706