2737
2739
عنوان

سرگرمی تابستون

58 بازدید | 9 پست

بنظرتون چه کاری خوبه خیلییی حوصلم سر میره 

آشپزی بلدم گلدوزی بلدم خیاطی بلدم گونی بافی بلدم نقاشی زبان خطاطی طراحی کارای خونه انجام میدم ولی هیچکدوم فایده ندارن کلا انگار اعتیاد پیدا کردم به موبایل 

🍫☕ولی لذت پاییز به یه پتو گرم شیرینی وای فای بالشت گوشی کتاب پالتو های رنگی رنگی🍫☕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باید تو اجتماع باشی.کلاسی باشگاهی سره کاری

به جان خودم اگه میشد از همین الان تو دادگاه کار میکردم ولی ممنوعیت سنی وجود داره چطور منو راه میدن ¹⁴ :/

🍫☕ولی لذت پاییز به یه پتو گرم شیرینی وای فای بالشت گوشی کتاب پالتو های رنگی رنگی🍫☕
به جان خودم اگه میشد از همین الان تو دادگاه کار میکردم ولی ممنوعیت سنی وجود داره چطور منو راه میدن ¹ ...

از کارای کوچیک انجام بده.فروشنده پاره وقت باش.توی ارایشگاه کنار دست کسی کار کن که هم یاد بگیری هم کار کنی.تو رستوران کافه.اگه زبان بلدی کار ترجمه قبول کن.انلاین شاپ بزن تو که این همه هنر داری خب از این گوشی ای که دستته و هنرات استفاده کن

2738
از کارای کوچیک انجام بده.فروشنده پاره وقت باش.توی ارایشگاه کنار دست کسی کار کن که هم یاد بگیری هم کا ...

برای آنلاین شاپ میترسم کلی وسیله بیارم چندین ماه کمر درد بکشم بعد فروش نره ولی برای آرایشگاه فکر خوبیه فردا صبح میرم شاید شد

برای آنلاین شاپ میترسم کلی وسیله بیارم چندین ماه کمر درد بکشم بعد فروش نره ولی برای آرایشگاه فکر خوب ...

چرا باید زیاد وسیله داشته باشی.مثلا پنج تا دونه کش مویی لباسی چیزی بزار.بعد که فالورات رفتن بالا به تعداد سفارشا کار انجام بده.تهش موند رو دستت چیزای هنری که تاریخ انقضا نداره نگرانی.تو فامیل میفروشی.یا میری یه مغازه میگی اینارو بهت عمده میفروشم.یا میدی دست کسی برات بفروشه سودش نصف نصف