2737
2734

امروز با دوستم و مامانم و مامان دوستم رفته بودیم پارک 

کلی هم عکس گرفتیم ،این دوستمم که ۱۶ سالشه !و الان نامزده چندتا عکس برای شوهرش که تهرانه فرستاد ، از خودش و مادرش  بعد شوهرش ازش پرسید این عکسارو کی گرفته؟ اونم گفت بود :دوستم ...

بعد فکر میکنید شوهرش چی گفت😐😑

گفت عکس دوستتو بفرس ببینم

دوستمم به شوخی گفت چقدر پرویی!

باورتون میشه ده بار دوستمو قسم داد به جون خودش که عکسشو(یعنی عکس من) بفرست!😑

این دوستمم خیلی بچه و بی سیاسته نه غیرت زنونه ای نه چیزی !فقط ازم پرسید و اجازه خواست😐

منم گفتم نهههه. ولی بلاخره انقد اصرار کرد و دختره به مامانش گفت ،مامانمش گفت یه عکس دسته جمعی بفرسته، ولی من مخالفت کردم آخع یعنی چی مردکه میخواد منو ببینه ، انقد اصرار کردن راضی شدم یه عکس دسته جمعی با ماسک بفرسته

ولی خیلی ناراحت شدم هم از شوهره هم از دوستم

خیر سرشونم مذهبی و نماز خونن😑🤦🏼‍♀️

پ.ن :الان شاید بعضیا بگن چیز خاصی نبوده من قضیه رو بزرگ کردم ولی من رو محرم و نامحرمی حساسم ، و از طرفی اگ چنین حرفی شوهر خودم میزد! یه درسی بهش میدادم تا ابد از یادش نره😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سنت بره بالاتر اکثر این مسائل برات حل میشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

منم بدم اومد ازش

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2738

چه شوهر تو شوهری شد  

خیلی وقته میام نی نی سایت ،واین کاربریه سوممه                 نمیدونم چی شده از ادم های اطرافم زده شدم ،دیگه دوستشون ندارم  خدایا شکررررررررررررر عاشقتم خدااااااااااااا     خدایا خودت هوامو داشته باش   
2706