2733
2734
عنوان

دوستان کیا دفتر شکرگزاری دارین ؟؟

8157 بازدید | 38 پست

چه تاثیراتی ازش دیدین؟

چجوری شروع کردین؟

هرروز شکرهاتونو مینویسین؟

میخوام بنویسم برای اولین بار نمیدونم چجوری

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه سلامتی نی نی توراهیم ، پدرومادرم ،خودم و شوهرم بفرست‌،،ان شالله همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم❤

چرا دفتر هدر بدم تو دلم خداروشکر میکنم خیلی راحت

اًٍوًٍمًٍدًٍيمًٍ گًٍرًٍگًٍاًٍرًٍوًٍ رًٍاًٍمًٍ کًٍنًٍیًٍمًٍ سًٍگًٍاًٍشًٍاًٍخًٍ شًٍدًٍنًٍ                                                                                                                                                                            

چی است 

عشق جانم   توهمه زندگیمی پادشا قلبم  همیشه باش ازروزی ک واردزندگیم شدی انگارخداهمه ی دنیا روبهم داده یه تارموت وبادنیاعوض نمیکنم توعاشق ترین مرددنیایی ک عاشقانه دوستم داره ومن ب این عشق ایمان دارم پادشاه زندگیم افتخارمیکنم ب داشتنت خداجون مراقب یکی یدونم باش همیشه.سایت بالاسرزندگیمون ونی نی های آیندمون نفسم عاشقتم دلبرجان هرلحظه ک بهم میگی دوستت دارم جون میگیرم برای همتون آرزوی همچین عشقی دارم وخوشبخت بودن کنارعشقتون آرزودارم همتون ب عشقتون برسین وحاجت رواشین الهی آمین   دوکاربره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا دفتر هدر بدم تو دلم خداروشکر میکنم خیلی راحت

اینجوری ک آدم خب هرلحظه خداروشکر میکنه تو ذهنش

اما میگن تاثیرش تو نوشتنه 

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه سلامتی نی نی توراهیم ، پدرومادرم ،خودم و شوهرم بفرست‌،،ان شالله همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم❤

آخییییییییی منم دارم الان دارم به خواسته هایی که اولش میخواستم و شکرمیکردم میرسم دونه دونه چقدر قشنگهههههههههه 

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2738
چی است 

میگن اگ هرروز بنویسی داشته هاتو و خدا رو شکر کنی بابت داشته هات 

هرچیزی ک میخوای بهش برسی

خیلی خوبه ادامع بده ...کتاب معجزه شکرگزاری ام کمکت میکنه..پیج عرشیانفرم خیلی خوب و ارامبخشه

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
آخییییییییی منم دارم الان دارم به خواسته هایی که اولش میخواستم و شکرمیکردم میرسم دونه دونه چقدر قشنگ ...

چ خوووب

خیلی خوبه ادامع بده ...کتاب معجزه شکرگزاری ام کمکت میکنه..پیج عرشیانفرم خیلی خوب و ارامبخشه

من هنوز شروع نکردم 

الان باید بات چیزایی ک دارم خداروشکر کنم

و چیزایی ک میخوام رو هم بنویسم؟

من هنوز شروع نکردم  الان باید بات چیزایی ک دارم خداروشکر کنم و چیزایی ک میخوام رو هم بنویسم؟

چیزایی که داری رواول بنویس بعدبرو سراغ ارزوها وخواسته هات 

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
آخییییییییی منم دارم الان دارم به خواسته هایی که اولش میخواستم و شکرمیکردم میرسم دونه دونه چقدر قشنگ ...

چجوریه 

عشق جانم   توهمه زندگیمی پادشا قلبم  همیشه باش ازروزی ک واردزندگیم شدی انگارخداهمه ی دنیا روبهم داده یه تارموت وبادنیاعوض نمیکنم توعاشق ترین مرددنیایی ک عاشقانه دوستم داره ومن ب این عشق ایمان دارم پادشاه زندگیم افتخارمیکنم ب داشتنت خداجون مراقب یکی یدونم باش همیشه.سایت بالاسرزندگیمون ونی نی های آیندمون نفسم عاشقتم دلبرجان هرلحظه ک بهم میگی دوستت دارم جون میگیرم برای همتون آرزوی همچین عشقی دارم وخوشبخت بودن کنارعشقتون آرزودارم همتون ب عشقتون برسین وحاجت رواشین الهی آمین   دوکاربره
2706