2733
2739

وای منم یک دفعه درس کردم با کاغذ روغنی چسبید بهم مهمونم داشتیم ابروم رف هیچی دیگه با کاغذا خوردیم البته بعضی جاهاش جدا میشد    ولی کاغذ روغنی زیر پیتزا اشتباهه باید روغن بریزی   براکیک و شیرینه بهتر 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چون سه بار تاحالا درست کردم همش خمیرش خشک‌شده شوهرم می‌گفت نکن گفتم نه ایندفعه دیگه میتونم 😭😭یک سا ...

سرد شده پیتزا؟ 

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸
2731
2738
حتما برا فامیل شوهر پخته😁

من همییییییشه پیتزاهام عاااالی میشه.

یک بار خونه مادرشوهرم پختم افتضااااح شد😫

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
شماها یادتون نمیاد ما دهه شصتیا کیک یزدی هارو کاغذاشم میخوردیم هیچیمونم نمیشد اینم مثل همونه خاطره ا ...

از نام کاربریت معلومه یک دهه شصتی اصیل هستی😅👏

.                                                                  
مگه الان نمیخورین؟🤕🤕🤕 😂😂😂

نه بزرگ شدیم متشخص تر شدیم🤪😅

من یک زنم چلچراغ خونه. گرما بخش زندگی.لبریز از ارامش و حیا.ارزش من خیلی بالاست اونقدر که نزارم تنم باعث لذت رهگذر بشه.زن یعنی شکوه یعنی قدرت یعنی تولد یعنی گریه ی فرشته هنگام افرینشم.زن باشیم چون زن یعنی همه چیز💞💖💞
وای منم یک دفعه درس کردم با کاغذ روغنی چسبید بهم مهمونم داشتیم ابروم رف هیچی دیگه با کاغذا خوردیم ال ...

🤣🤣🤣🤣🤣برا منم اینجوری شده. همیشه میچسبید ب ظرف. گفتم کاغذ روغنی بندازم. با یه مصیبتی تو اشپزخونه تیکه تیکه میکندم😂😂😂مادر شوهرمم بود میدید لب نمیزد🤣🤣🤣🤣بزور برا اونا چند تیکه تمیز کردم خودم با کاغذش خوردم

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
من همییییییشه پیتزاهام عاااالی میشه. یک بار خونه مادرشوهرم پختم افتضااااح شد😫

والا بخدا نمیدونممم چه چیزیه چراااا اخه

منم کیکم اینجوری شد😁

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
2706