2737
2739
عنوان

آبروم جلو جاریم بردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1102 بازدید | 49 پست
روحیه نداره خیلی داغون دیروز نمی‌رفت برا تزریق میگفت ولم کن بمیرم اینقدرگریه کردم تا رفته 

عزیزم سعی کن بهش امید بدی🥺 چون الان حس سربار بودن داره و هیچ چیز بد تر از این واس مرد نیست که فکر کنه هیچ کاری از دستش برنمیاد

بهش امید بده بگو چه قدر خوشحالی از اینک کنارته 

بهش خیلی امید بده 

سرطان چی داره؟

💜I'M AN ARMY

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکال نداره تمام این روزهای سخت تمام میشه مهم سلامتی همسرتونه.  پدر و مادرتون هم سنشون بالاست ...

ممنونم خانمی بخدا فقط توکلم به خداس نباید این طور باهام میکردن میخشمشون اما نمی تونم باهاشون حرف بزنم روحم خسته هست 😔

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
روحیه نداره خیلی داغون دیروز نمی‌رفت برا تزریق میگفت ولم کن بمیرم اینقدرگریه کردم تا رفته 

الهی بمیرم برای خودتو شوهرت. درکش کن. شیمی درمانی خیلی سخته. همه ریزش مو رو میبینن درحالیکه مسایل دیگه اش سخت تره

2728
سرطان روده 12 جلسه شیمی درمانی داره سه جلسه دیگه اش مونده تزریق هاش دو روزه باید بستری بشه 

خدا شفاش بده خیلی ناراحت شدم 

چند سالشونه؟خودت چند سالته؟

قبلا با هم حرف زدیم اگه یادت باشه

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
اونها نمیان کمک برادرشون؟ حداقل هر چند روز یه بار همراهشون باشن. 

چرا میبرنش بیمارستان بر می‌گردن 

خدا شفاش بده خیلی ناراحت شدم  چند سالشونه؟خودت چند سالته؟ قبلا با هم حرف زدیم اگه یادت باشه

بله میشناسمتون شوهرم 32 سالشه خودم 31 

2740
الهی بمیرم برای خودتو شوهرت. درکش کن. شیمی درمانی خیلی سخته. همه ریزش مو رو میبینن درحالیکه مسایل دی ...

دقیقا انشاالله خدا نصیب دشمن آدم نکنه درمانش خیلی سخت و طولانی هست حمایت و کمک زیاد میخواد

عزیزم سعی کن بهش امید بدی🥺 چون الان حس سربار بودن داره و هیچ چیز بد تر از این واس مرد نیست که فکر ک ...

خیلی حرص میخوره چون به شدت اهل کار بود الان از آذر ماه بیکاره خیلی داغونه 

عزیزم سعی کن بهش امید بدی🥺 چون الان حس سربار بودن داره و هیچ چیز بد تر از این واس مرد نیست که فکر ک ...

سرطان روده

خیلی حرص میخوره چون به شدت اهل کار بود الان از آذر ماه بیکاره خیلی داغونه 

الهی🥺 می‌دونم واقعا برای یک مرد سخته

شما باید کاری کنی که فکر کنه وجودش به درد میخوره مثلا گاهی درباره چیزای کوچیک حتی،ازش کمک بخواه اینطوری میفهمه هنوزم مفید 

بهش بگو که چه قدر خوشحالی که کنارته

مطمئنم باش تو روحیش خیلی تاثیر داره

💜I'M AN ARMY