2737
2734
عنوان

آبروم جلو جاریم بردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1102 بازدید | 49 پست
گفتم اما فقط قصد دارن ابروم ببرم کن کارها اینا پنهان میکنم میگم خانواده شوهرم نفهمن اونا خودشون جار ...

بگو اگه دوست دارین برگردم به شهرتدن درمانو ادامه بدم پس شما هم ب زنگ زدنتون ادامه بدین

اینجوری میترسن دیگه نمیزنگن

👋Bye
خودشونو زدن کوچه علی چپ😩😩😩😖😖  یه زنگ یا پیام به مادرت بده و بگو شوهرم الان مریضه وقتی روز ...

گفتم بهشون یعنی به خواهرم گفتم اما گوش نمیکنن 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر درکت میکنم. منم تو شیمی درمانی کسی جز شوهرم همراه نبود. اصلأ نگران نباش اونا باید خجالت بکشن که دختر و داماد دردمندشون رو بیرون کردن. تو رو خدا هوای روحیه شوهرتو داشته باش شیمی درمانی روحیه رو خراب میکنه. 

عزیزممممم امیدوارم خدا به زندگیتون یه نگاه ویژه کنه اینقدر روزهای خوب داشته باشی که تمام این روزهای ...

خیلی روزهای بدی داشتیم بخدا الان شوهرم غریب و تنها بی کس تو شهر غریب گوشه بیمارستان هست 😔😔

2728
چقدر درکت میکنم. منم تو شیمی درمانی کسی جز شوهرم همراه نبود. اصلأ نگران نباش اونا باید خجالت بکشن که ...

روحیه نداره خیلی داغون دیروز نمی‌رفت برا تزریق میگفت ولم کن بمیرم اینقدرگریه کردم تا رفته 

2740
خیلی روزهای بدی داشتیم بخدا الان شوهرم غریب و تنها بی کس تو شهر غریب گوشه بیمارستان هست 😔😔

اشکال نداره تمام این روزهای سخت تمام میشه مهم سلامتی همسرتونه. 

پدر و مادرتون هم سنشون بالاست زیاد به دل نگیر 

فقط مراقب روح و جسمت باش که تمام امید همسرتون به شماست 

مطمئن باش خدا هواتون داره. 

عزیزم واس سلامتیه شوهرت ۱۰ تا صلوات میفرستم

ان شاءالله ک حالشون خوبه خوب بشه

شما هم غصه نخور گلم😘

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
مشکل شوهرتون چیه عزیزم؟دکتر نگفتن تا کی باید شیمی درمانی شن؟

سرطان روده 12 جلسه شیمی درمانی داره سه جلسه دیگه اش مونده تزریق هاش دو روزه باید بستری بشه