2737
2739

سلام خوشگلا به کلبه خوشگلاسیون خوش اومدید 😁🤪💅💕توی این تاپیک خیلی باحال ما عکس از لوازم آرایشی هامون میزاریم. عکس از لب و چشممون میزاریم. عکس ناخن هامون رو میزاریم😍😍😍😍😍تاااازه درمورد ماسک ها و چیزهای مفید برای پوست هم صحبت میکنیم و از هم خیلی چیزا یاد میگیریم👸😍❤️خودمم میزارم شمام حتما بزارید دوستاتونو تگ کنین پربازدید بشه 🤩 👑👯‍♀️😍👰💋👑💒👸💍💅

ستاره هابدون تاریکی نمیدرخشن:)🌱✨

بزار

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واااای

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

من امشب یک ساعت و نیم چدن گاز سابیدن عکسش هم گرفتم هي چند دقیقه یه بار نگاش میکنم کلی ذوق میکنم 🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

خدایا شکرت 🙏🏻

خودم برای خودم کاشت کردم برای اولین بار 

اینقد به خودم میبالم😂😂😂

تا وقتی دوباره درستشون کنم همینا رو هی همه جا میزارم همه ببینن 

با اینا درست کردم

و مقادیری ویدیو آموزشی از یوتوب

Instagram📷me_in_netherlands 
2738

اینم عکس چشم وابروی من

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2706