2733
2734
آره دقیقا واسه من یه خاطره هایی ساخته که تا ابد پاک ناشدنی هستن🤣🤣🤣

😂😂😂🤦🏻‍♀️

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره دقیقا واسه من یه خاطره هایی ساخته که تا ابد پاک ناشدنی هستن🤣🤣🤣

مارو چی میگی در حال کار کردن بودیم درو باز کرد 😒 خدایی درو قفل کرده بودیم چطور یهو باز شد😑

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸
بس کن ذهنیتم در مورد حلزون خراب نکن مگ اینارو حل حل نمیورد بچه هاشونو😒

ذهنت زمانی خراب شد که عکسو دیدی😐😑💔💔

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2728
ذهنت زمانی خراب شد که عکسو دیدی😐😑💔💔

من این خاطره رو یادم نمیره 

پاشید جمع کنید دوتا بی حیا رقتن ت کار هم😒

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚
من این خاطره رو یادم نمیره  پاشید جمع کنید دوتا بی حیا رقتن ت کار هم😒

😂😂🙏

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
مگه دل ندارن😫😫

اره راس میگیاا😂

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
مارو چی میگی در حال کار کردن بودیم درو باز کرد 😒 خدایی درو قفل کرده بودیم چطور یهو باز شد😑

وای چه وحشتناک🤐🤐 شعورشونو میرسونن دیگه

قدرت واقعی مرد به اندازه لبخند زنی هست که کنارشه
2740