2737
2734
عشق بازی میکنن😐 مزاحمشون نشو😠😠😠

😂اسی مثل اون مادرشوهری میمونه که در اتاق رو تو دوره نامزدی یهو باز میکنه

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حلزونا که خیلی یواش راه میرن یعنی کارای دیگشونم اینطوریه😐

#پشمام_دست_شماست_چیکار‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚
2728
شاید باورش براتون سخت باشه وای کل موجودات زنده باااید تواید مثل کنن تا گونه شون حفظ بشه😐😐😐😐

باورش سخت نیست😂😶

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

عکسه تولید مثل حلزون تو این سایت ندیده بودم که دیدم

🍀تا در طلب گوهر کانی؛کانی  _تادر هوس لقمه نانی؛ نانی این نکته رمز اگر بدانی؛ دانی _آن چیز که در جستن آنی ؛آنی      (مولانا)      🌹🌷🍃                                                  شاید شیطان هم عاشقه حوا بود که به آدم سجده نکرد🍀
اره فضول خانوم😕😂😂

مرگ_بر_آمریکا# 😑😂

2740
#پشمام_دست_شماست_چیکار ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍

😂😂😂😂واقعا صحنه آهسته هس

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
😂اسی مثل اون مادرشوهری میمونه که در اتاق رو تو دوره نامزدی یهو باز میکنه

وای یاد مادرشوهر خودم افتادم دوبار ناغافل در رو باز کرد دراز کشیده بودیم خداروشکر تو وضعیت بدی نبودم وگرنه تا آخر عمر نمیخواستم ببینمش😑😑

قدرت واقعی مرد به اندازه لبخند زنی هست که کنارشه
وای فکرشو بکن 😂😂😂😂

😂😂😂😂

داری یواش یواش منفی 100 درصم میکنی

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
وای یاد مادرشوهر خودم افتادم دوبار ناغافل در رو باز کرد دراز کشیده بودیم خداروشکر تو وضعیت بدی نبودم ...

😂مادرشوهرا همش خاطره سازن

😂😂😂😂 داری یواش یواش منفی 100 درصم میکنی

بس کن ذهنیتم در مورد حلزون خراب نکن مگ اینارو حل حل نمیورد بچه هاشونو😒

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚
2706