2733
2739
عنوان

تا همین الان خواب بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 46 پست
من روزا هم این مشکل و دارم دعانویس هم گناهه بدتر پای جن به زندگیم باز میشه😭 نمی دونم چی کار کنم می ...

کی گفته دعا نویس گناه دعا هم از روی قران مینویسن دعا واستطست.حتما برو پیش ی دعا نویس شیعه برات دعا بنویسه.خواهشا بجزاسی کسی ک اعتقاد ب دعا نداره کامنتم ریپلای نکنه حوصله بحث ندارم.

چی کار کنم خیلی بده مثلا یهو نشستم صدا می شنوم یا یکیو می بینم رد میشه میره ادم دیوونه میشه اینجوری

خدای ۱۴معصوم شفات بده عزیزم.اینجور چیزا دعا هم دارن توصیه میکنم برو پیش ی دعا نویس خوب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدای ۱۴معصوم شفات بده عزیزم.اینجور چیزا دعا هم دارن توصیه میکنم برو پیش ی دعا نویس خوب

‌شما کسیو می شناسین؟من خودم نمی شناسم اگه شما می شناسین معرفی کنید ممنون

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
2728
2738
گلم من  تهرانم

اها مرسی گلم بنظرم شما هم سمت این چیزا نرین درسته که با قران هست ولی نمیشه که اعتماد کرد به هر کسی تازه علاوه بر اینا رفتن میش دعانویس ینی ناامید شدن از رحمت خدا و خیلی گناه بزرگیه

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
اها مرسی گلم بنظرم شما هم سمت این چیزا نرین درسته که با قران هست ولی نمیشه که اعتماد کرد به هر کسی ت ...

نرفتم.ولی شوهرم بیکار بود یه سید خیلی ادم منصف و خوبی بود بخدا دعای بدم نمیکرد یه روزی گشا برا کار شوهرم کرد خیلی خوب بود شوهرم رفت سر کار.ن عزیزم دعای ک ادم خوب و شیعه انجامش بده از رو قرآن بد نیست گناه هم نیست.

2706