2733
2734

از یکشنبه‌س فک کنم

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از یکشنبه‌س فک کنم

من دعات کردم انشالله به همه آرزوهات برسی💗

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2731

باید از کافی نت بریم بگیریم بچه ها؟؟؟

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡
من دعات کردم انشالله به همه آرزوهات برسی💗

قربونت برم عزیزم ایشالا بهترین ها برای توهم اتفاق بیفته مهربون💚😍

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2738
از ۶ تیر

✴️جزئیات برگزاری کنکور اعلام شد / آغاز توزیع کارت آزمون از ۴ تیر

🔺 کارت‌ شرکت در آزمون‌ سراسری همه متقاضیان‌ به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز ۶ تیر تا روز سه‌­شنبه مورخ ۸ تیر ماه برای مشاهده بر روی درگاه اطلاع­ رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.
🔺 آزمون سراسری روز چهارشنبه ۹ تیرماه، پنج شنبه ۱۰ تیرماه، جمعه ۱۱ تیرماه و شنبه ۱۲ تیرماه برگزار خواهد شد.

کاربری دست دو نفر 🥰
قربونت برم عزیزم ایشالا بهترین ها برای توهم اتفاق بیفته مهربون💚😍

😘💗💗💗

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
✴️جزئیات برگزاری کنکور اعلام شد / آغاز توزیع کارت آزمون از ۴ تیر 🔺 کارت‌ شرکت در آزمون‌ سراسری همه ...

چرا اون بالا زده از ۴ تیر

ولی بند بعدی نوشته از ۶ تیر؟