2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اسونه 

من ریاضیم خوبه و عاشق ریاضیم 

ولی امروز معادله نامعادله رو مرور میکردم اصلا نمیرفت تو مغزم یه سوالو ۱۰ بار حل میکردم 

شاید چون این روزا خستم واسه همون 

2740

من عاشق حل معادلات بودم 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
برای چ پایه ای؟در کل زیاد سخت نیس برای پایه های پایین ترم خیلی آسونه  کاربرد مشتق افتضاح سخته

مخصوصا نقاط بحرانی واین چیزا ادم فصل حدو مشتق و کاربردو همش قاطی میکنه. اه . فصل ترکیباتم خیلی نچسبه خیلی 

شما هنوز نورالدین قاتل رو نشناختین باباگیان😎
مخصوصا نقاط بحرانی واین چیزا ادم فصل حدو مشتق و کاربردو همش قاطی میکنه. اه . فصل ترکیباتم خیلی نچسبه ...

دقیقا رسم شکلش خیلی سخته و آدم قاطی میکنه توی گسسته و آمارم ترکیبیات تستاس سخته 🤦‍♀️

دقیقا رسم شکلش خیلی سخته و آدم قاطی میکنه توی گسسته و آمارم ترکیبیات تستاس سخته 🤦‍♀️

اره واقعا . من بازززم مشتقو به ترکیبات ترجیح میدم واقعا نمیدونم کدوم ذهن مریض اینارو کشف کرده 😂

شما هنوز نورالدین قاتل رو نشناختین باباگیان😎
یه چیزی بگم من با مثلثات و مشتق و کاربردش راحت ترم :/

مثلثات خوبه اگه چن تا نکتشه بلد باشی مشتقم قابل تحمل و کاربردش سخته

اگه برای کنکور میخوای همون مشتق و کاربرد خیلی بیشتر بدردت میخوره نا معادله زیاد تو چشم نیست

اره واقعا . من بازززم مشتقو به ترکیبات ترجیح میدم واقعا نمیدونم کدوم ذهن مریض اینارو کشف کرده 😂

شمام محصلین؟من کنکوریم🥺🤦‍♀️

چبدونم والا همین ک دودوتا چهار تارو بلدیم بسه دیگه اینا چین آخه😂

اسم و عکس پروفتم خیلی باحاله

2706