2737
2734

شوهرم دوساله هی پیام میده زنگ میزنه تولدشو تبریک میگه یا تولد بچه هاشو اما اون اصلا حتی جواب سلام داداشش بزور میده چه برسه به تبریک تولد و... 😐بخدا اینقدر شوهرم خودشو کوچیک میکنه 😑بعد برادرشوهرم فقط هروقت که پول لازم داشته باشه به شوهرم زنگ میزنه شوهرمم با کمال میل بهش میده😑چیزی به خودش نگفتم ولی ازبرادرشوهرم متنفرم😑اینقدر مغروررررره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بابای من بدون اینکه هیچ پولی از عمو هام بگیره اجازه داد تا وقتی خونه بسازن تو ساختمون ما زندگی کنن 

ما خونمون چهار طبقه است یه زمانی همه عمو هام به علاوه ما اوتجا زدگی میکردیم بعد که عمو هام خوته هاشونو کنار هم ساختن بابامم نزدژک اونا  خونه خرید که همه نزدیک هم باشیم

من اگه حس کنم یکی ازم ناراحته ممکنه روم نشه ازش بپرسم که چرا ازم ناراحته یا اصن از دستم ناراحت هست یا نه، ولی بعدش انقد بهش خوبی میکنم تا اون ناراحتیه یا هرچی که بوده از ذهنش پاک بشه، اونوقت بعضیا عمدا دل میشکنن، کاش یکم وجدان داشته باشین
اگه برادر شوهرت بچه اول یا پسر اوله، احتمالا بهش زیاد بها دادن و طفلک شوهرتون عادت کرده در درجه دوم ...

آره بچه اول برادرشوهرم... دقیقا حرفت درسته مادرشوهرمم الان اینقدر از برادرشوهرم حساب میبره همیشه غذای مورد علاقه اونو میپزه یا هرحرفی که اون بگه قبوله

2706