2737
2739

لطفا هرکی میدونه راهنمایی کنه، 

خودم تا حدودی میدونما ولی راستش اوضاع روحیم خوب نیست تمرکز ندارم نمیتونم جمله بندی کنم، 

* اگر می دانستم به تو منجر خواهد شد هزار بار می زیستم تمام آن عمر پریشان را *

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ینی تو انقدر خوبی که اگه هزار بارم زندگی کنم و سختی بکشم، سختی ها رو تحمل میکنم تا بهت برسم

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX

اگه ميدونستم به تو ميرسم، هزار بار زندگي ميكردم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میدونید لطفا کامنت بذارید میاد میخونه تاپیک رو؛ گفته عضو سایت نیستم ؛ خواننده خاموشم

2731
ینی تو انقدر خوبی که اگه هزار بارم زندگی کنم و سختی بکشم، سختی ها رو تحمل میکنم تا بهت برسم

🌹🙏

2738

یعنی اگه میدونستم اخر بدبختیام به تو ختم میشه هزار بار این بدبختیاو پریشون احوالی رو به جون میخریدم که به شیرینی رسیدن به تو خاتمه پیدا کنه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
یعنی اگه میدونستم اخر بدبختیام به تو ختم میشه هزار بار این بدبختیاو پریشون احوالی رو به جون میخریدم ...

🌹🙏

سلام عزیزم. چی شده چرا اوضاعت خوب نیس؟ نخواستم تو واتساپ مزاحمت شم

سلام گلم

همون واتساپ بهت میگم 

2706