2737
2739

یه چیزی مثل چسب که رنگ پوست هم باشه و.بپوشونه چیزی نیست؟؟چند تا مشکل تو ضورتمه که بخاطرش هیچ جا نمیتونم برم

ماسک فایده نداره

چی هست؟🙄👩🏻‍🦯

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جای جوش هست فرو رفتگی؟  اگه واسه یباره ک برید آرایشگاه گریم میکنن میپوشونن ولی اگه منظورتون مصرف روزانه س باید حل بشه مشکل با پوشوندن درست نمیشه

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

فقط بنظر بقیه اهمیت نده .ی زمانی خجالت میکشیدم بدون ارایش دیده بشم کم کم ب نظر دیگران اهمیت ندادم الان همیشه بدون ارایش و شلوار میرم بازار اخر بی خیالیم هر چی تنم باشه برام مهم نیست

2738
چی هست؟بگو تا راهنمایی کنیم!

میرم برای لیزر موهای صورتم چند تیکه اش خیلی ضخیمه چند قسمت هستن و نباید اصلا اصلاح کنم و ژیلت بکشم دیگه از مجبوری گاهی اوقات چسب کاغذی میزنم ولی اون قسمتا ولی سفیده تو چشمه🙄

میرم برای لیزر موهای صورتم چند تیکه اش خیلی ضخیمه چند قسمت هستن و نباید اصلا اصلاح کنم و ژیلت بکشم د ...

احتمالا خال گوشتی هست!!  خال همیشه تیره نیست خال رنگ پوست هم داریم که روش مو درمیاد! 

بعضی خال ها پهن و بزرگ هستند !

در قضاوت همه حق را به تو دادند ولی، نکته اینجاست که من راز نگه دار ترم
میرم برای لیزر موهای صورتم چند تیکه اش خیلی ضخیمه چند قسمت هستن و نباید اصلا اصلاح کنم و ژیلت بکشم د ...

دکتر نرفتی؟ قابل جراحی نیست؟ مثلا پوست اون قسمت پیوند بزنی؟ 

نه فقط یکیش خال هست  بقیش دیگه بخاطر مشکل هورمونی چند تیکه موی ضخیم داره زیر نظر دکترم

اگه برات مهم هست پوشوندنشون  کلاس گریم برو اونجا با مواد خاص یادت می دهند چطور روی پوست با مواد خواص _ فکر کنم لاتکس _   بپوشونی و روش گریم کنی!!

2706