2733
2739
عنوان

چرا مهندسا همه بیکارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1628 بازدید | 142 پست
خب مشکل پس از خود رشته ی ریاضیه ولسه چی انقدرر مهندس قبول میکنه یارو با رتبه یس هزارم مهندس میشه ...

چون ظرفیت دانشگاها زیاده😃

کلا نباید تعداد دانشگاه ها زیاد باشه مثله کشورای اروپایی😐

تا واقعا افراد شایسته راه پیدا کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ااااره من مدرسه نمونه بودم

رتبم3 رقمی شد، الان بیکارم

داداشمم همینجور، اونم مدرسه نمونه و رتبش 3رقمی 

تازه امسال بعد گذشت 4 سال از اینکه دانشگارو تموم کرد، مدرک نظام مهندسیشو گرفت

و کلی کلاسای آزاد دیگه رفت ک بتونه برا خودش کار کنه

ینی با کلی زحمت و دوندگی ک پیگیر بود، واسه رشته های مهندسی کار کردن واسه کسی ک اراده داره خوبه

داداش کوچیکم هم پارسال 900و خورده ای شد، اونم ریاضی بود

نذاشتیم انتخاب رشته کنه، امسال میخاد واسه تجربی کنکور بده

2731
مهندساناراحت میشن الان😂😂

ن چرا ناراحت بشیم خب بیکاریم تلاشمونو کردیم باید ب کسایی دیگ بایدبر خوره ک مهندسای ی مملکت بیکارنوتو نی نی سایت سیر میکنن ما وظیفمون مدرکی بود گرفتیم  

تو رمانا که همه ی اونایی که مهندسن یه شرکت واس خودشون دارن    

اون تو خوایو خیاله

بیا تو فامیل مارو نگا همه پسرامون مهندسی عمرانو کامپیوتر  مکانیکو اینا میخونن

اخرشم بیکارن

یا مغازه زدن یا هنوز از ننه باباشون پول میگیرن

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
درس خوبیه درمورد بدن خودمونه . ولی سخته😣😣 میترسم نتونم یادش بگیرم

نه بابا راحته باید علاقه داشته باشی و تجسمی بخونیش😄

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738
 کی گفته؟دختر عموهام همشون مهندسن میلیونر هستن بی عرضه ان اونایی ک نمیرن سرکار بعدشم میتونستن ...

خب دلیل نمیشه شما تونستی بقیه ام بتونن که

برو ببین توی شهرتون چقد مهندس بیکار هست

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
 کی گفته؟دختر عموهام همشون مهندسن میلیونر هستن بی عرضه ان اونایی ک نمیرن سرکار بعدشم میتونستن ...

اولا قضاوت الکی نکن 

دوما برنامه نویسی هم بخای توش به جایی برسی خیلیی تلاش میخواد وگرنه از مهندسی بدتره

من رشتم زیست بود 😄

با خودم میگم تجربی برم بعدا بازارکار ریآصی خوب شد ، نگم که چرا دنبال علاقه م نرفتم . یا اگه ریاضی رفتم ، بعدا نگم که چرا الکی درس خوندم😑🤦‍♀️

زرشک پلو نیستید. نمی‌توان برایتان مرغ
خب دلیل نمیشه شما تونستی بقیه ام بتونن که برو ببین توی شهرتون چقد مهندس بیکار هست

میتونستن مهندسی نخونن

مهندسی کلا همینطوره باید میرفتن کسب و کار یا برنامه نویسی میخوندن

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂
بدبختیم اینه که زیستو زیاد دوست ندارم سختم هست . کنکورشم که سختع

اگه بخونی سخت نیس

اتفاقا درسای ریاضی سخت تره

حسابانو گسسته و هندسه و این چرتو پرتا😐🤦‍♀️

چرا توهین میکنی مثلا چی بی عرضه ایم الان من مهندس کشاورزیم و صنف کاریش2درصد هستش بعدشم یادم نیود قبل انتخاب رشته ام بیام از شما نظر بگیرم

اولا قضاوت الکی نکن  دوما برنامه نویسی هم بخای توش به جایی برسی خیلیی تلاش میخواد وگرنه از مهن ...

قضاوت چی؟😐😐

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂