2737
2739
عنوان

چرا مهندسا همه بیکارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1628 بازدید | 142 پست
اره ی مدت تو هواشناسی کار میکردم بلایی سرم اوردن خودم زدم بیرون انگار عمدا این کارو کردن و الان تو ش ...

واقعا؟ چقد بدجنس بودن 

گلخانه که عالیه 

خیار و بادمجان و فلفل دلمه خیلی خوب جواب میده 

البته اینجا که من هستم خیلی گلخونه و کشاورزی هست 

... ولی من پول کشاورزی کردن ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا  کشورمون جایی بشه ک قبل فارغ التحصیلی مارمونو بهمون معرفی کنن و همین  اگ این ی گزی ...

ای کاش.. اونقدر خلا حیطه اموزشی و بازار کار  هست ک اگ هر روزم بهشون فک کنیم تمومی نداره و فقط ی حسرت میمونه ک بگیم کاش ب عقب برمیگشتم 

بزرگمهر

تو چیکا میکنی برا کنکور

منابعتو بهم میگویی؟

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
2728
شیمی زیست عربی خیلی سبز  فیزیک نشر الگو  ادبیات موضوعی میکرو طلایی  دینی بهمن اباد ...

مال منم تقریبا همیناسس

خدا کمکمون کنه

تو یازدهمو خوب خوندی؟

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
ن متوسط

اهان

2738