2733
2739
عنوان

زناشویی

799 بازدید | 31 پست

دوستان من‌همسرم همه چیزش عالیه و اصلا خسیس هم نیست ولی مثلا گوشیم خراب شد گفت گوشی خودمو بردار یا لپ تاپ نخریدم‌ بخاطر مشکلات زندگی و خونه دار شدن و وام و اینا هردومونم شاغلیم از اونور بقیه با همه مشکلاتشون هی میخرنکو نمیزارن سختی بکشن ولی من نمیدونم چطوری کنار بیام دارم از علایقم میگذرم بخاطر شرایط زندگی و .. اینم با همه خوبیاش گاهی بی انصافی میکنه میگه منم ندارم وگرنه میخریدم حالا بنظرتون چکار کنم شوهرم خیلی خیلی خوب فقط از اینکه گاهی تز علایقم میگذرم ناراحتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر داشت اره ولی الان که بیچاره نداره درکش کن،میگی که بقیه چیزاش خوبه،مال من هم بیپوله هم ادم نیس

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

زندگی خودته

با اولویت های خودت برنامه ریزی کن

مثلا من حاضرم از خیلی چیزا بگذرم بخاطر خونه و ماشین خوب

بعضیها دوست دارن همیشه بدون خونه و ماشین باشن ولی از هیچی نگذرن

اولویت تو چیه؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2738

منم دقیقا شرابط شما رو دارم

شاغلم و بخاطر خونه مجبور شدم وام بگیرم

الانم واسم حقوقی نمیمونه ک واسه خودم خرج کنم

گاهش با خودم میگم کاش دیرتر ازدواج میکردم از حقوقم لذت میبردم😑

خودت مگه حقوق نداری از حقوق خودت بخر

دلم‌نمیاد میگم کمکش کنم ولی از ی ورم  میگم چرا از حقم بگذرم نمیدونم حتی چون رسمی هستم میتونم از هرجایی هم هرچی دلم‌میخواد بخرم‌اونم‌اصلا ایرادی نمیگیره ولی میترسم حرمت بینمون کم بشه 

عزیزم نباید خودتو مقایسه کنی چون شرایط هرکی فرق میکنه اصلا درست نیست

من همسرم اینجوری نیست (اتفاقا میشه گفت برعکسه) ولی خودم همیشه رعایت میکنم 

باید شرایطو درک کرد.... اگه ما هم میخواستیم مثل دوستان و همسایه هامون خرج کنیم که نمیتونستیم هیچ پیشرفت مالی‌عی داشته باشیم باید تا ابد در جا میزدیم 

شرایط هر کس و هر خانواده‌ای فرق میکنه

هیچوفت زیاد از حد فداکار نشو ب علایقتم برس ولی اندازه ولی برس حتما 

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
زندگی خودته با اولویت های خودت برنامه ریزی کن ما حاضرم از خیلی چیزا بگذرم بخاطر خونه و ماشین خوب ...

راستش خداروشکر الان هم خونه هست هم ماشین ولی پر وام و .. به جرات میگم عاشق زتدگیمم ولی خب‌ نمیدونم چرا ناراحتم ی کمی چون همیشه هم داشتم الان ک ی کمی وسایم مدلشون پایین اومده و همه با نداشته هاشون دارن ازین چیزا میخرن و میان پیشت پز وسایلشم میدن ناراحت میشم وگرنه همه چیز خیلی خوب 

2706