2737
2739

@نی_نی_یار_5    

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

@نی_نی_یار_3    

سلام عزیزم وصلشون کنین لطفا اگه امکانش هس

بی زحمت کاربر دکمه سرآستینم هم وصل کنین خیلی وقته تعلیقه

@سباااا    بیا یه ریش گرو بذار

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
2740
مرسی عشقم

سلام عزیزم تاپیکتون حسابی سیاسی شده بود یا نباید در مورد گرونی بزنین یا میزنین باید مراقب باشین سیاسی نشه اگر شد زود قفل کنین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
سلام عزیزم تاپیکتون حسابی سیاسی شده بود یا نباید در مورد گرونی بزنین یا میزنین باید مراقب باشین سیاس ...

تعداد تاپیکای مجاز روزانه رو لطفا بیشتر کنید من الان دارم میترکم اما نمیتونم تاپیک بزنم😔

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙
سلام عزیزم تاپیکتون حسابی سیاسی شده بود یا نباید در مورد گرونی بزنین یا میزنین باید مراقب باشین سیاس ...

سلام عزیزم میشه کاربر دکمه سرآستینم رو برگردونی؟  

خیلی وقته تعلیقه براش گزارش زدن

برگردون دیگههههعههههههه  

@سباااا   کوشی تو

دورترین نزدیکِ من🖇❤️