2733
2739
عنوان

واکسن ۱۸ ماهگی دخترمو زدم

337 بازدید | 24 پست

پاش درد میکنه چی کار کنم ساعت یازده زدم ساعت ۳ کم کم داشت میگفت پام درد میکنه استامنوفشو دادم خوابید چی کار کنم زیاد نزارم راه بره یا چی که درد نداشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من شنیدم میگن راه برن که بهترِ تا پاشون خشک نشه  اوف دختر منم چند روز دیگه داره🤕🤕

پسر منم هجدهم باید واکسن بزنه

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
گرم بگیرید مرتب ،و استامینوفن هم چهار ساعتی بدید

امروز کمپرس سرد میزارم بهداشت گفت فردا گرم بزار استامنوفنشو مرتب میدم فکر کنم چون سه ساعت شده بود کم کم داشت تاثیرش میرفت الان خوابه استرس دارم بیدار شه گریه کنه

2738
سلام ببخشید دختر من ۶ ماهشه  چه جوری باید فرنی یا حریره با شیرخشک درست کنم ؟ وزنش یه کم کمه ...

ارد برنج و پودر بادوم رو اول کمی تفت بدید 

بدش شیر رو اضافه کنید با نبات 

غلیظ که شد بزارید سرد بشه و بهش بدید 

رو به طرف شب تبش بیشتر میشه نگران نباش هر چهار ساعت قطره استامینوفن یادت نره درد پاشم تا چند روز درد ...

خداروشکر تب نداره البته استامنوفنشو مرتب میدم خیلی از تب میترسم از صبح تب سنج دستمه اخرسر باطریش تموم شد

من به دخترم پروفن میدادم هم دردش خیلی کمتر شد و قشنگ بازی میکرد ولی بی حال بود ؛شب  خیلی اذیت میشی امکان داره تبش بالا بره  اگ دبدی تبش پایین نمیاد پروفن بده ؛امروزم کمپرس سرد بذار رو پاش فردام گرم 

2706