2733
2734

حتما یا ندیدیم یا بلد نیسدیم گل😑💔🔫

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم علامت بارداری نیست. اینا ترشحات طبیعی یک بانوست. همه بانوان باشدت و یا قلت این ترشحات رو تجربه میکنن. اینا مال ازاد شدن تخمک و تغییر هورمونهاس. بعضیا زیاد دارن خیس میشن بعضیا اونقدر کمه که متوجهش نمیشن. اون کشدارها مال نزدیک شدن به مرحله تخمک گذاریه  و وقتی بعدش دیگه کش دار نبود ، یعنی احتمالا تخمک ازاد شده. چرا احتمالا ،چون ممکنه سایز فولی اونقدر نبوده که ازاد بشه اما بدن اونو ازاد شده فرض میکنه و وارد مرحله بعدی هورمونها میشه و اون ترشحات نسبتا خشک و غیر کشدار رو ازاد ترشح میکنه.

اینقدرم استرس نداشته باشو دنبال علایم و تغییر حالاتت نباش. اینا بدتر هورموناتو به هم میزنه و بارداریت رو به تعویق میندازه. به هییییییییییییییییییییییییییچ وجه به علایم دقت نکن و حتی بهشون فکرم نکن البته ااااااااااااااگه دوست داری زود بارداربشی . از ما گفتن و انشاالله از شمام انجام دادن😉

عزیزم علامت بارداری نیست. اینا ترشحات طبیعی یک بانوست. همه بانوان باشدت و یا قلت این ترشحات رو تجربه ...

من نمیخام بهش فک کنم ناگاه میاد تو ذهنم

امیدوارم این ماه بشه

2738