2733
2739
عنوان

ازدواج من در ۱۵سالگی طلاقم در۱۸سالگی با۲بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 11018 بازدید | 235 پست
بد غذا هم هس اینقد بخدا اذیت میکنه بهترین چیزم بزارم جلوش میگ بد بود با اینکه همه میدونن من دستپختم ...

ازت خواهش میکنم یکدفعه وبا حرف بقیه تصمیم نگیر اگه میتونی برو پیش ی مشاور امیدوارم بهترینها بشن برات❤

دلم میسوزدبرای کسی که میخواهدتازه با تو شروع کندبیچاره نمی داندهرکاری که بکندهرحرفی که بزندهرطوری که بخواهد برایت جدید باشد نمیشود ...آخر من تمام این ها را یک باربرایت به بهترین شکل ممکن انجام داده ام و اطمینان دارم که تو انقدر ها قوی نیستی که بتوانی فراموششان کنی 👌                           لطفا هرکی دلش خواست برا سلامتی پدرو مادرو خواهرم ی صلوات بفرسته ❤❤❤❤قربون خدا برم خدایا عاشقتم میدونم ک منو میبینی وتنهام نمیذاری ❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم عمره هرکسیو خدا معلوم میکنه من به امید اینکه یروز ازش راحتشم زندگی کنم عمر خودمو بچهام میره او ...

واقعا برات متاسفم بخدا من همیشه به همه میگم بمونین وبسازین وطلاق نگیرید چون بخدا شوهرای بقیه هم ی ایرادی دارن ولی موندم چی بگم اگه تلگرام داری تو کانال مشاوره دکتر عراقی روانشناسی خیانت همسران عضو شو میتونی اونجا هم کمک بگیری ولی حتما بخاطر دوتا بچه هاتم ک شده برو مشاوره

دلم میسوزدبرای کسی که میخواهدتازه با تو شروع کندبیچاره نمی داندهرکاری که بکندهرحرفی که بزندهرطوری که بخواهد برایت جدید باشد نمیشود ...آخر من تمام این ها را یک باربرایت به بهترین شکل ممکن انجام داده ام و اطمینان دارم که تو انقدر ها قوی نیستی که بتوانی فراموششان کنی 👌                           لطفا هرکی دلش خواست برا سلامتی پدرو مادرو خواهرم ی صلوات بفرسته ❤❤❤❤قربون خدا برم خدایا عاشقتم میدونم ک منو میبینی وتنهام نمیذاری ❤❤❤❤
2731
واقعا برات متاسفم بخدا من همیشه به همه میگم بمونین وبسازین وطلاق نگیرید چون بخدا شوهرای بقیه هم ی ای ...

نمیزاره وصل کنم تلگرامو اینا  یواشکی هم نمیتونم رفتم چندبار مشاوره بازم میرم ببینم چی میشه 

این سنت و دختر کشی خیلی جاها هست و حالاحالام از بین نمیره....... بیچاره دخترا... احساسشون ... جوو ...

مرد بوگندو🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
اسی تو تنها نیستی منم پانزده سالگی ازدواج کردم ولی شوهر من خوب از کار در اومد دختر یکم سایت به خرج ب ...

چی دارید می گید واقعا؟ چند سالته خدایی؟!

اصلا خوندی ماجراشو؟!

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
سر جمع کنم شوهرم خستم کرده دیگ واقعا نمیتونم حس میکنم قلبم میخاد بترکه به طلاق فکر میکنم بچهام از پد ...

وضعت هر چی بشه ازین بدتر نمیشه 

مگه نمیگی با بچه ها هم خوب نیس

قوی باش و طلاق بگیر بی عرضه بازی درنیار

2738

میبینه دست می ...[/QUOTE]

ای وای خدا به داده دلت برسه اخه مگه چند سالتههههه دلم خون شد برات التماست میکنم داغه خودتو رو دلش بزار خر نشی با حرفاش بمونی ترخداااا طلاق به هر قیمتی شده بعد هم به خودت برس از ورزش درس همه جوره