2733
2739
عنوان

ازدواج من در ۱۵سالگی طلاقم در۱۸سالگی با۲بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 11018 بازدید | 235 پست
ممنون از دلداریت نمیدونم کجا زندگی میکنی مشهدی یا نه ولی هروقت برم حرم امام رضا این حرفتو یادم میاد ...

ن عزیزم من تبریزم....

هر وقت رفتی برام دعا کن سلاممو برسون ممنونت میشم🌷منم هر روز دعات می کنم 

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مگه افغانی هستین خواهر  ایرانیا آخه چطور 12 سالگی میدن شوهر چرا من نمیبینم پس البته افغانستانی ...

دیگه بیشتر از کوپونت حرف نزن برار

سلام  میخاستم  بگم من ۶ساله اینجاعضو هستم  و این کاربری هفتمم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه  خلاصه خاک خورده ای سایتم  ✋ از ۸سال پیش کاربر خاموش بودم  (و یه نصیحت برای شماها دارم طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی تونو رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه  لطفا وقتی  تحت تاثیر حرفای کاربرای اینجا قرار گرفتین کاری انجام ندین 😑-دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) اینجا پر از ادمای جور وا جور ۹۰در صد شونم به درد نمیخورن😂  ولی  اون ۱۰درصد باقی مونده  خیلی خانوم های گلی هستن  امید وارم وقتی وارد سایت میشین اون ۹۰درصد جلو چشم تون نباشن😂  (البته محاله  این اتفاق  پس مجبور به تحمل هستین😁)شما به خانومی خودتون ببخشین شون
ن عزیزم من تبریزم.... هر وقت رفتی برام دعا کن سلاممو برسون ممنونت میشم🌷منم هر روز دعات می کنم  ...

همینجا بهت قول میدم خودمم دلم خیلی تنگه برای حرم همین روزا میرم انشالله ازش میخام حاجت دلتو بده منم محتاجم به دعا❤

2728
با اینکه تیکه میندازی امیدوارم هیچوقت این اتفاق برات نیوفته و سردرگمی و گمراهی و بن بستو تو زندگیت ت ...

تیکه ننداختم عزیزم فقط عصبی میشم وقتی شرایط رو میدونید چرا بچه میارین البته که تو خودت سنی نداری 

ازمن ناراحت نشو امیدوارم بعد ازاین خدا بهترینارو جلو خودت و بچه هات بزاره طلاق بهترین راه حله برات بعد از هر سختی اسونی هست به خدا توکل کن

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد
باشه مرسی.

عزیزم من خوندم داستانتو خیلی سختهههه خیلی زیاد کاش حداقل حق ادامه تحصیل داشتی ودرس میخوندی سه تاراه داری اولین راه اینه ک طلاق بگیری وخودتو نجات بدی واین راحتترین راه هس چون گفتی شوهرتم مخالف طلاق نیس وقتی خانواده ات پشتتن جداشو وبچه هاتو تو ارمش بزرگ کن پسری ک از بچگی اعتیاد پدرشو ببینه فردا میشه یکی مثل پدرش وی دختر دیگه رو بدبخت میکنه😔راه دوم اینه ک تلاشتو بکنی هرجوری ک شده ترکش بدی هرجورررری که شده زنگ بزنی بیان بگیرن ببرنش کمپ یا نمیدونم بری با ی مرکز اعتیاد مشورت کنی چون نگفتی ک تاالان تلاش کردی ترک کنه یا نه بنظر من بخاطر بچه هاتم ک شده ی بار عزمتو جزم کن وکمکش کن حتی به زور ک ترکش بدی و اما راه سوم اینه ک واقعااااا به معنای تمام ولش کنی اونقد بی خیالش باشی وخودتو با بچه هات سرگرم کنی یواشکی هم برا خودت پس انداز کنی اونقد بذاری بکشه ک بالاخره بمیره وسه تاتونم راحت بشین اونوقت مال واموالشم میرسه بهت واقعا شرایط خیلی سختی داری من یکی از دوستام مادرش بخاطر اعتیاد پدرش ازش جدا شد وسه تا دختراشو با نداری بزررگ کرد اون خیلی زن قوی ومحکمی بود دیگه ازدواج نکرد و حتی خانواده شم حمایتش نکردن خودش کار کرد وبچه هاشو بزرگ کرد الان هرکدوم ی کاره ای شدن 

دلم میسوزدبرای کسی که میخواهدتازه با تو شروع کندبیچاره نمی داندهرکاری که بکندهرحرفی که بزندهرطوری که بخواهد برایت جدید باشد نمیشود ...آخر من تمام این ها را یک باربرایت به بهترین شکل ممکن انجام داده ام و اطمینان دارم که تو انقدر ها قوی نیستی که بتوانی فراموششان کنی 👌                           لطفا هرکی دلش خواست برا سلامتی پدرو مادرو خواهرم ی صلوات بفرسته ❤❤❤❤قربون خدا برم خدایا عاشقتم میدونم ک منو میبینی وتنهام نمیذاری ❤❤❤❤
چقد سخته این زدنگیا چقد ازدواج تو سن کم دردناکه

ببین طلاق با دوتا بچه و پدر مادر پیر سخته

چون سنی هم نداری باید ازدواج مجدد کنی

و اینجور بچه هات آواره میشن

اگه بچه هات برات مهم ترن سعی کن یکم دیگه تلاش کنی برای زندگیت

ولی اگه خودت مهم تری هرچه زودتر طلاق بگیری بهتره

معمولا مرد معتاد پولدار مشکل خاصی تو زندگی ایجاد نمیکنه

شوهرت بیشتر نیاز به مشاوره و درمان داره مشکلات اخلاقی زیادی داره که صبر و تحمل زیادی میخواد 

سعی کن تو خونه شادی های کوچیک درست کنی با بچه هات بازی کنی تا روحیه همتون خوب بشه

اگه هم میخوای شوهرتم باهات خوب نباید نشون بدی که دوستش نداری

شوهرت عزت نفسش رو از دست داده و این تحقیر شدن رو سر شما خالی میکنه

شاید اگه بتونی دوباره عزت نفسش رو بهش برگردونی بهتر بشه 

مرسی عشقم❤😍

یلدا پیامام نمیاد😭

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی 😌عاشــ❤ـقــتم yalda😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤
2740
عزیزم من خوندم داستانتو خیلی سختهههه خیلی زیاد کاش حداقل حق ادامه تحصیل داشتی ودرس میخوندی سه تاراه ...

عزیزم عمره هرکسیو خدا معلوم میکنه من به امید اینکه یروز ازش راحتشم زندگی کنم عمر خودمو بچهام میره اونوقت چیکارکنم من حتی از ترک کردنشم میترسم چون اگ ترک کنه دیگ پولم که داره کلا مرد با وفا و زنوبچه دوستی نیس میره دنبال زن بازی اونوقت تو سن ۳۰ سالگی یه مادر افسرده بی سواو عقب مونده که هرکاریم باهام بکنه هیچی از دستم بر نیاد چرا خوایتم بفرستمش کمپ اجباری بهترین کمپهای خصوصی تهران تماس گرفتم ولی خوددددش نمیخاد منو نمیخاد بچهامونو نمیخاد دوستم نداره میترسم ۶۰میلیون ۷۰میلیونم خرجش کنم بعد بره سالم شه بیاد باز دیگ سری تو سرا در بیاره خیانتم به بدیاش اضافه شه بعدم گلم بددلی ربطی به اعتیاد به شیره نداره من هزار نفرو میشناسم شیره میکشن ولی انسانن از زنشون ممنون دارن که باهاشون زندگی میکنه میزارن زنشونم زندگی کنه این کلا اخلاقش بده

خودش واضح بهم میگ من هرجا بتونم هرجا جلو دستم باشه خیانت میکنم بهت خیلی ببخشید ماهواره میبینه دست میزنه به اونجاش حرفای زشت میزنه جلوی من همه حرفی میزنه بی پروا خیلی مردا هستن افکارشون کثیفه ولی جلو زنشون که نمیگن هرچی تو ذهنشونه ولی این اصلا من براش مهم نیستم بی ادب و بی تربیته بی فرهنگ نمیدونم چی بگم اصلا ازش

یلدا پیامام نمیاد😭

وای من نیومده بودم نی نی سایت اه😭

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی😌عاشــ❤ـقــتم negar😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤۱۴۰۱/۱۱/۲۴ بالاخره همو دیدیم😍بهترین روز زندگیم بود🥺😍💋

بد غذا هم هس اینقد بخدا اذیت میکنه بهترین چیزم بزارم جلوش میگ بد بود با اینکه همه میدونن من دستپختم چقد خوبه فقط غذا های ما قورمه سبزی کباب تابه ای سیب زمینی تخم مرغ پیتزا ساندویچه همینا فقط همینارم ایراد میگیره. گوسفند میکشم میزارم تو یخچال فریزر  فریزرم داره میترکه ولی لذت نمیبرم از خوردنش 

همینجا بهت قول میدم خودمم دلم خیلی تنگه برای حرم همین روزا میرم انشالله ازش میخام حاجت دلتو بده منم ...

ممنونم عزیزم خیلی ذوق کردم منم همینجا بهت قول میدم هر روز دعات کنم💟🌹😍... روزهای خوشی برات آرزو می کنم

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
ببین طلاق با دوتا بچه و پدر مادر پیر سخته چون سنی هم نداری باید ازدواج مجدد کنی و اینجور بچه هات آ ...

نه به هیچ عنوان تن به ازدواج مجدد نمیدم مگه همیشه باید یه اقا بالاسر باشه؟ من طلاق میگیرم بخاطر بچهام ایندشونو خودم میسازم برام دعا کن❤

اول اینکه خیلی برای زندگی ات ،جوونی ات ،و حس هایی که باید کنار یک انسان تجربه میکردی ولی ی حیوون ازت گرفت متاسف شدم 😢💔 اما تاسف من و بقیه بدرد ات نمیخوره  

عزیزم چرا انقد زود بخاطر پول دادنت رفتی ؟؟:بعد چرا انقد مهریه کمممممم اگر پدر مادرت تورو دیت بالا میگرفتن شوهرت ب خودش  اجازه این توهین و آزار و اریت نمیداد 

شوهرت دوستت نداره فقط مریض روانی شکاک و تو الان جوونی نمیشه گوشه خونه اش بپوسی و اون با دود شیره و تریاک جوونی ات دود کنه ی موقع ب خودت میای میبینی پیر شدی از کاراش فقط عمرت هدر رفته عزیزم تصمیم بگیر ایندفعه تو برای زندگیت تصمیم بگیر نزار بقیه برات تصمیم بگیرن نترس جامعه اگر گرگ داره توهم گرگ میشی تو داری کنار ی ادم عوضی زندگی میکنی نترس پوست کلفت شدی

2706