2737
2734
عنوان

کسیو دیدین بعد زایمان بچه رو داده باشه به شوهرش. و جدا شده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4228 بازدید | 213 پست
داستانش طولانیه عزیزم خودمم همه اینارو میدونم اما جونم به لبم رسیده فکر میکنی آسونه سیسمونی رو که خر ...

برش دار برو 

ببین نمیگم تو حق نداری 

درسته باشه شاید یه شرایطی باشه جونت به لبت رسیده باشه

ولی ترخدا من تو مغزم نمیره 

به این فکر کن اون بچه دو روز دیگه چقدرررر کمبود میتونه داشته باشه چقدر غصه بخوره

میره مدرسه میبینه همه ماماناشون هستن 

دو روز دیگه تو جامعه بقیه رو که میبینه فقط حسرته براش

حتی تو ۴۰ سالگیم این فکرو با خودش میکنه که من همیشه ی چیز تو زندگیم کم بوده با هیچ چیز دیگه ایم جبران نمیشه

بعد مادر با پدر خیلی فرق داره تو نباشی اصلا زندگیش انگار نصفس 

دلت میاد؟

بعد ی روز اومدیو دیدی وضعیتت درست شد خواستی برگردی 

خودت روت میشه نگاهش کنی بگی بخاطر شرایط خودم از تو گذشتم؟

اگه میبینی واقعا داره بهت سخت میگذره بچه رو بردار بعد برو 

جای خالی یه مادر بیشتر از یه پدر تو زندگی مشخصه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دیگه خودت نیستی. اولویت زندگیت با بچه ات هست. تو وقتی شرایط زتدگیت رو میدونستی نباید یک طفل معص ...

شوهرم درست نمیشه خیلی عذابم میدهههه هزار تا عیب داره از خیانت بگیر تا فوش و بد دهنی و دست بزن 

تحمل کن میدونم گفتنش آسونه و انجامش خیلی سخت ولی تو بخاطر بچه ت صبوری کن  و بزرگش کن ،حالا بچه بزرگتر شد دوباره تصمیم بگیر

ولی الان اصلا این کارو نکن،دنیا خودش به انداره کافی مزخرفه ،به بچه ت جفا نکن

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
2728
منم دوست دارم بزرگ شدن بچه مو ببینم آدمم اما شوهرم خیلی بده خیلی روداره خیلی پرروه انقد بهش فوش میده ...

والا من و شوهرم از نظر جایگاه اجتماعی هر دو موجهیم. ولی همسر منم به پدر و مادرم که فوت شدن بی احترامی میکرد. هرچند نشوندمش سر جاش. ولی میخام بهت بگم یه مدت روی این مساله حساسیت نشون نده. میدونم وحشتناکه ولی تو هیچی نگو تا تموم شه. بعدم یواش یواش روش زندگیت رو تغییر بده. هرچی گفت این گوش در اونزکی دروازه. بشین تو خونت زندگیت و کن.. ایشالا بچه ات که دنیا اومد انقدر سرگرمش میشی که دیگه وقت دعوا نمیمونه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
برش دار برو  ببین نمیگم تو حق نداری  درسته باشه شاید یه شرایطی باشه جونت به لبت رسیده با ...

بچه رو بهم نمیده بخدا آب شدم میگرن گرفتم دارم ام اس میگیرم میگه اول مادر و پدرم بعد تو و بچه 

شوهرم درست نمیشه خیلی عذابم میدهههه هزار تا عیب داره از خیانت بگیر تا فوش و بد دهنی و دست بزن 

همه اینا به مرور درست میشه‌ الان دست روی یک مردی بذار که این مدلی نباشه. همشون کم و زیاد مثل همن. یکی عصبی یکی بددهن...

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2740
وای دلت میاد مگه نمی گی خدا معجزه کرده بهت بعد از چندسال بچه داده پس مطمئن باش ایشالله دوباره هم معج ...

چند ساله وضعم همینه 

دیروز خواستم برم سیسمونی رو دیدم انقد اشک ریختم نفسم قطع شد چیکار کنم دارم آب میشم نمیزاره جایی برم خونه دوستام نمیزاره مسافرت نمیبره همش تو خونه ن خودشم آدمه بدیه مغرورررره ابرو ریزی راه میندازه سبکه چت میکنه با دخترا خانوادش بدن بیمارستان بودم یه زنگ نزده ببینه چطورم 

بچه رو بهم نمیده بخدا آب شدم میگرن گرفتم دارم ام اس میگیرم میگه اول مادر و پدرم بعد تو و بچه 

غلط کرده مگه دست خودشه😑خواستی جدا شی میتونی به دنیا اومد سریع اقدام کنی چون شیر خواره نمیدنش به پدر 

ولی دو سه سال دیگه نمیتونی بگیریش باید صبر کنی ۱۰  ۹ سالش بشه 

الان که تا شیر خواره بگیرش 

شرایطت سخته واقعا،من قضاوتت نمیکنم،دیدم مادرایی که بچه ها رو دادن به پدر و رفتن پی زندگیشون شمام فکر کن ببین چکاری به صلاحته همونو انجام بده،ولی اگه خواستی جدا بشی پدر این مرتیکه بیشعور و دربیار که دیگه به پدر مادرت فحش نده  و تا قرون آخر مهریه رو ازش بگیر

زنِ ایرانی، اهلِ خود ویرانی..!
خب چه ربطی به بچه داره؟بچته نگهش دار وقتی قبول کردی به دنیا بیاد یعنی مسئولیتشو تمام و کمال قبول کرد ...

درستش اینه که اقدام به بارداری نکنن نه سقط، چون سقط هم قتل نفس محسوب میشه.

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 
تحمل کن میدونم گفتنش آسونه و انجامش خیلی سخت ولی تو بخاطر بچه ت صبوری کن  و بزرگش کن ،حالا بچه ...

راست میگی گناه داره بچه طفل معصوم 

خودم و چطور آروم کنم پس بخدا با اشک مینویسم

2706