2752
2734
عنوان

به طلسم و جادو و..اعتقاد دارین؟

99 بازدید | 9 پست

سلام دوستان

من امروز داشتم وسایلمو مرتب میکردم که متوجه شدم خاک دستی(گرد و خاک نبود مثل خاک باغچه)لای دو سه تا از کتابام که روی هم چیده بودمشون هست.

اول فکر کردم موریانس ولی به دوستم نشون دادم گفت موریانه اصلا اینجوری نیست و کاملا مشخصه یه نفر اینارو از قصد ریخته .

والا من خودم اعتقاد به اون صورت ندارم ولی اینجوری که دوستم گفت ترسیدم، حالا ممکنه سحرو جادویی طلسمی چیزی باشه این خاکا؟ اگه اره باید چیکار کنم؟🥺

در ضمن تمیزشون کردم خاک هارو😶🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خاکارو تمیز کن بعد برو تو حمام دور خودت ادرار کن. من اینو خیلی شنیدم. بعدشم هر سحرو دعایی ک باشه بعد ۴۰ روز باطله

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇

چیزی که با علم و منطق جور در نمیاد رو بریزید دور از ذهنتون

اگرم میخواید بگید اسلام باید بگم ۱۴۰۰ سال پیش منظور از جادو علمی بوده که بشر هنوز نفهمیده بوده و جادوگر ها افراد خاصی بودن که پول زیادی هم دریافت میکردن نوشته هم هیچ قدرتی نمیتونه داشته باشه

الان اگر چنین چیزی باشه هم کار هر کسی نیست استفاده ازش دوست عزیز

خام خرافات جاهلانه نشید

جادو اینا رو میدونم وجود داره چون تو قرانم راجبش گفتن 

اما اینکه خاک ها که دیدی جادوعه یا نه نمیدونم 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن