2737
2739
عنوان

نمیدونم کی خونمونو تمیز کرده

2635 بازدید | 120 پست

قهربودم دو روز شوهرم خونه تنها بود عکس فرستاده بود همه جا بهم ریخته بود بعد روزه رفته مسافرن الان سه روزه رفته الان رفتم خونه میبینمهمه جا تمیز و با سلیقه نمیدونم کی تمیز کرده جاریم همسایمونه نمیدونم به اون گفته اون رفته یا مادرشو برده یا خودش تمیز کرده گیج شدم کرمی هم که موقع..... استفاده میکردیم کنار میز درش هم باز بود دارم سکته میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب یا جاری یا مادرشوهر یا متاسفانه شخص سوم . دلو بزن به دریا برو از جاریت یه جوری بپرس

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

وااای

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

از جاریت بپرس اگر باهم خوبین.

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2738

قهر میکنید چرا از خونه میرید بعد توقع دارید همه چی گل و بلبل باشه !حداقل تو خونه خودتون قهر کنید تهش که میخواهید بهم برگردید رفتنتون فقط سبک کردن خودتون و قبح ریختنه  همین 

رفتن از خونه برا کسیه که حتمی بی برو برگرد میخواد جدا بشه

اگه کزم ...... باز بوده که معلومه چیز برده اونم تمیز کرده چون جاری و مادرشوهر که با کرم کاری ندارن 

بعدم اشتباه میکنی موقع قهر خونت رو تزک میکنی تو خونت بشین ولی باهاش حرف نزن 

زمانی ادم خونشو ترک میکنه که دیگه بخاد طلاق بگیره 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

خب از جاریت و مادرشوهرت بپرس

من برای همه ی ارزوهام میجنگم هیچ وقت نا امید نمیشم من میدونم به همه ی خواسته هام میرسم.من خدایی دارم که بی نهایت عاشقشم هرروز با شمردن خوشبختیام وجود خدارو کنارم حس میکنم