2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من امتحان میدم جای بقیه پول میگیرم. متقلب هم خودتونین

چه شغلای جدیدی اومده آفرین به این میگن کارآفرینی😉😉😂

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
2740

زحمتش بیشتر از درامدشه ولی خوب از دوست واشنا شروع کن شاید خوب بود نثلا بقچه یک متردر یک متر یک میلیون وپنصد قیمت مزد دسته فقط از دوست و اشنا قبول کنی بدوزی براشون ولی اگه بخواه بدوزی بزاری مغازه سالها طول میکشه پول بشه برات دستت هم باید تند باشه که زود تموم بشه

من که عرضه همینم تا حالا نداشتم🤦‍♀️

منم در به در دنبال کار خانگی هستم 

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
زحمتش بیشتر از درامدشه ولی خوب از دوست واشنا شروع کن شاید خوب بود نثلا بقچه یک متردر یک متر یک میلیو ...

من واسه اشنا هامون ی مدت دوختم ولی الان دیگه هیچ کدوم نمیخوان همه چی دارن پته هم داره کم کم از بورس خارج میشه

منم در به در دنبال کار خانگی هستم 

منم ولی پر دردامد باشه چند تا کار هم امتحان کردم سودشون کمه فعلا دارم پته میدوزم من گل نمدی درست کردم سمبوسه پیراشکی .رومیزی با ربان .خیلی چیزا دیگه سودی نداره خیلی گذاشتم کنار فعلا هم پته دوزی میکنم

منم ولی پر دردامد باشه چند تا کار هم امتحان کردم سودشون کمه فعلا دارم پته میدوزم من گل نمدی درست کرد ...

چه طوری کار میگیری مثلا میری مغازه های پته فروشی سفارش میگیری یا میدوزی خودت میفروشی؟

2706