2737
2739
عنوان

خانما امروز برای تعیین جنسیت آن تی میرم خیلی استرس دارم دعام کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1753 بازدید | 90 پست
انشالله خدا حاجت دل تو هم بده عزیزم انشالله این پسر باشه و سالم بغلش بگیری  طبیعی شد در ناباور ...

ممنون گلم

الان چندماهشونه به سلامتی

پایدار باشن الهی

برامون مهم نیست جنسیت چی باشه من دوقلو دوس داشتم همسرم میگفت فقط یه دختر باشه

از وقتی فهمیدیم باردارم گفتم هرچی صلاحه بده

همسرمم گفت هرچی باشه فقط سلامتیش مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یکی میگه پسر یکی میگه دختر یکی دوقلو میخواد 😂 چقد خواسته های آدما متفاوته عزیزم انشالاه هرچی ...

همه که مثل هم نیستن 😂

آخه میدونی من یه پسر دارم بارداری دوممه

دیگه هم قصد آوردن بچه سوم ندارم

از طرفی دوست دارم یه دختر داشته باشم خیلی دختر دوست دارم 

نمیخوام آرزو به دل بمونم 

حاجتم اینه امام رضا ضامنم بشه تا منم به آرزوم برسم 😢
همه که مثل هم نیستن 😂 آخه میدونی من یه پسر دارم بارداری دوممه دیگه هم قصد آوردن بچه سوم ندارم از ...

شوخی میکنم عزیزم😉

دختر واقعا خیلی خوبه چون دلسوز میشه بیشتر به پدرمادر اهمیت میده

همسرم خواهر نداره عاشقه دختربچس

مامانم هی دعوام میکنه بسه ناراحت نشو انقد به خودت فشار نیار من وقتی بچم مریض شد روی موی سیاهم سفید آ ...

دقیقا منم میرم سر قبرش  میخوابم   شب. روز شناسنامشو بقل کردم   وفقط گریه میکنم خدا  کریمه عزیزم 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
2738
ممنون گلم الان چندماهشونه به سلامتی پایدار باشن الهی برامون مهم نیست جنسیت چی باشه من دوقلو دو ...

۲۴ ماهه ان 

ما هم اصلا جنسیت برامون مهم نبود چون بچه اولم مسر بود ک نموند برامون خیلی تمسخر کردن خیلی ناراحتمون کردن 

اون موقع دلم خیلی شکست بخاطر این پسر میخواستم وگرن خونه بی دختر هیچه بنظر خودم

۲۴ ماهه ان  ما هم اصلا جنسیت برامون مهم نبود چون بچه اولم مسر بود ک نموند برامون خیلی تمسخر کر ...

عزیزم همیشه کسی هست که مسخره کنه توجه نکن دره دروازه رو میشه بست دهن مردمو نمیشه بست

به من میگفتن مشکل دارین بچه دار نمیشین

اینقد ناراحت میشدم تو تنهایی میگفتم چرا بقیه اینطور فکرمیکنن مگه چندساله ازدواج کردیم

خوشحالم که از ته دلتون برام دعا کردین رفتم ان تی مشخص شد  و گفتن پسره .خوشحالم که خدا نامیدم نکرد دلمو آروم کرد که هواموداره  مرسی از دوستان گفتم خبرشو بدم بهتون 💙💙💙💙

2706