2737
2739
عنوان

کسی بوده قرص لوزارتان بخوره و.....😔

| مشاهده متن کامل بحث + 10489 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۱۷

اصلا نگران نباش،دکترمنو بسته بود به قرص لوزارتان ولی خوب شدم و دیگه قرص نمیخورم😍،ببین اول یه چکاب کلی از بدنت بده قلب و کلیه هات و ازمایش خون و همه چی تامطمئن بشی مشکل خاصی نداری و فشارت بخاطر بیماری خاصی نیس،دوم شروع کن به اصلاح تغذیت هله هوله،شکر،غذاهای خیلی تند و چرب،شکلات،همه ی چیزایی که میدونی برای بدنت مضره حذف کن از رژیمت،اگه گرم مزاج هستی گرمیجات رو خیلی کم کن خیلی و بیشتر سردیجات بخور و میوه،حجامت برو حتما انجام بده سموم خون رو خارج میکنه،هرروز چای ترش بنوش قشنگ شبها دم کن یه ساعت بعداز شام بخور هرشب خیلی خوبه و به مرور فشارخونت رو کاهش میده،خاکشیر رو شب خیس کن و روز بعدش با اب سرد در طول روز بنوش بدنت رو خنک کنه،از استرس هم دوری کن،خوابت منظم باشه،اینکارا رو بکنی قول میدم دیگه فشارت بالا نره💚💚💚💚💚💚

2740
اونم قطعا درمان داره گلم برو پزشک طب سنتی ماهر

سلام عزیزم منم سه ماهه فشار دارم‌همین قرص و میخورم هنوز تنظیم نشده خیلی ناداحتم چطوری قطعش کردی.خودت گذاشتی کنار یا دکتر گفت نخور.فشارت چند بود

برای فشار بالا دمنوش چای ترش. چای سبز. چندعدد سیاهدانه بریزی داخل دهن بجوی. سیر خام. خیار و ماست و کشمش بخور. وزرشک خامو بخوری . لیموترش. سماق موسیر.اینها همه خوبن

اره اکثر دکترها لوزارتان را به مدت یکماه امتحانی میدن خوب بشی میتونی قطعش کنی ولی رعایت تغذیه خییلی مهمه نمک خییییلی کم بخوری.  به جای نمک سماق یا لیموترش بریز رو غذا. مصرف آب رو بیشتر کن خوب میشی😊