2737
2734
عنوان

من پزشک شدم و دوستم...نشد.

22344 بازدید | 385 پست

سالی که هر دو کنکور داشتیم(تقریبا ۸ سال پیش)

همیشه ترازای من بالاتر میشد

همه به یه چشم دیگه به من نگاه میکردن !

این خیلی بد بود و من دوست نداشتم چون دلسوزانه و خواهرانه دلم میخواست که دوستم پیشرفت کنه

شاید تا اینجای صحبتام فکر میکنید که من خوشبختم و اون موفق نشده ولی اشتباه میکنید😅

رتبه ی من با اختلاف بهتر شد

من چهارصد و خورده ای شدم و اون رتبش فکر میکنیم بالای ۲۵۰۰ شده بود...

من با اعتماد بنفس تمام رشته ای که ارزوشو داشتم رو انتخاب کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

و دوستم میخواست عاجزانه پیراپزشکیارو انتخاب کنه...و تمام مشاورای کانون و کسایی که میشناختیم میگفتن فیزیو و یا دارو انتخاب خوبیه ...که احتمال زیاد دارو رو قبول نمیشد.

و من برخلاف همه اصرار میکردم بهش که یه رشته ی مهندسی  رو انتخاب کنه..

ادامه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2738

تهشو اول بگو😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

مسخره بود واسه ی من ولی همه بهم میگفتن بدیه دوستت رو میخوای و حسادت میکنی بهش ..که ازش میخوای بره مهندسی بخونه با ۲۵۰۰ تجربی...

ولی من مثل خواهرم عاشقش بودم و هستم و اونم به حرف من اطمینان کرد و مهندسی شیمی شریف رو انتخاب کرد

و دوستم میخواست عاجزانه پیراپزشکیارو انتخاب کنه...و تمام مشاورای کانون و کسایی که میشناختیم میگفتن ف ...

اون مهندس شد مهاجرت کرد و الان غرق خوشبختیه؟

من آنگه که گردم به مستی هلاک   به آیین مستان بَریدم به خاک/ بـه تـابـوتـی از چـوبِ تـاکـم کـنیـد به راه خرابات خاکم کنید/ بــه آب خــرابـات غســلــم دهــیـد  پس آنگه برِ دوشِ مستم نهید/ مـریـزیـد بـر گـور من جز شـراب  میارید در ماتمم جز رباب/مـغـنـی ، مـلـولـم٬ دوتـائــی بــزن  به یک تائی او، که تائی بزن/ بزن چنگ در پرده ارغنون  رهایم کن از چنگ دنیای دون /مبادا عزیزان که در مرگ من بنالد بجز مطرب و چنگ زن /تو خود حافظا سر ز مستی متاب که سلطان نخواهد خراج از خراب نزادی مرا کاشکی مادرم   وگر زاد مرگ آمدی بر سرم  که چندین بلاها بباید کشیدز گیتی همی زهر باید چشید🌤  گوا شیرگیرا یلا مهترا دلاور جهاندیده کنداورا کجات آن دلیری و مردانگی کجات آن بزرگی و فرزانگی کجات آن دل و رای و روشن‌روان کجات آن بر و برز و یال گران کجات آن بزرگ اژدهافش درفش  کجا تیر و گوپال و تیغ بنفش  نماندی به گیتی و رفتی به خاک که بادا سر دشمنت در مغاک
2706