2733
2739

همینجوری بی دلیل و بطور مداوم استرس شدید دارم جوری که میگم الان بالا میارم...همش حس میکنم قراره بمیرم...با ی تلنگر دوس دارم جیغ بزنم تا حنجره م پاره بشه...وقتی هم خیلی عصبی شم میفتم رو زمین نفسم میگیره قلبم تیر میکشه دستم سر میشه یا پام...حس مرگ بهم دست میده و گریه میکنم...این پانیکه؟واقعا حالم بده...چند روزه به طور مداوم استرس دارم و حالم بده

خدایا مواظب نی نیم باش خدایا ممنونم ازت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببين منم پانيك داشتم

هروقت حس كردي ميميري اصلااااا نميميري فقط حسشه

منم مدام اينجور بودم تا اينكه با خودم حرف زدم اين حس يهويي مياد و اصلا نميميري فقط  حسشه

و اينكه تو اينترنت كسايي كه پانيك دارن نظراتشونو بخون

من زیاد راجب حمله پانیک اطلاع ندارم فقط یجا راجبش خوندم و فکر میکنم چون هم همینه مشکلت. به دکتر بگو شاید قرصی واسه رفع این حالت باشه

مراقب خودت باش

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
2740
رفتم امروز ولی پیش روانشناس...گفت باید بری روانپزشک تا تشخیص دقیق بده

اینا پانیکه.روانپزشک برو دارو میده خوب بشی

❤🙋🏻‍♀سلام برانان ک درما  چیزی‌را دوست داشتند.ک خودمان ان را ندیدیم‌و‌دوست نداشتیم❤🙋🏻‍♀
بهش فکر نکن سرتو گرم کن مشغله درس کن برا خودت 

ی دختر دوساله دارم و بسیییییااااار شیطون...این بچه داره با من میسوزه شب که میشه از غصه خوابم نمیبره

ی دختر دوساله دارم و بسیییییااااار شیطون...این بچه داره با من میسوزه شب که میشه از غصه خوابم نمیبره

ای وای عزیزم فکر مشغولی ای داری از چیزی نگرانی 

چه مشکلی داری اگه میشه حلش کن یا راجع بهش با همسرت حرف بزن ارومشی.... 

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
ببين منم پانيك داشتم هروقت حس كردي ميميري اصلااااا نميميري فقط حسشه منم مدام اينجور بودم تا اينكه ...

دکترم گفت شک دارم پانیک داری یا نه چون اکثرا موقع تنش حالت بد میشه و دستت سر میشه و باید بری دکتر اعصاب

2706