2737
2734
عنوان

به نظر شما چه شهری تو ایران برا زنگی مناسبه

| مشاهده متن کامل بحث + 73054 بازدید | 1173 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با این شرایط اقتصادی وحشتناک به نظرم‌آدم یه زمین تو روستا داشته باشه کار کشاورزی و پرورش دام‌ و میوه و‌سبزی داشته باشه‌ خیلی راحت میتونه درآرامش زندگی کنه🙄😑

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤

فک کنم اصفهان یا شیراز چون هم جاهای تفریحی زیادی دارن هم زیااد شلوغ نیستن (غیر از تعطیلات) و اینکه شهرای بزرگیم هستن امکاناتشون خوبه 

البته من تاحالا اونجا زندگی نکردم

2728
2738
با این شرایط اقتصادی وحشتناک به نظرم‌آدم یه زمین تو روستا داشته باشه کار کشاورزی و پرورش دام‌ و میوه ...

آخ گفتی

یه باغ یه کلبه چوبی خسته شدیم از شهر و هیاهو

از قد کشیدن یکدیگر نترسیم ما همه درختان یک جنگلیم. 

کرج نسبت ب تهران خیای بهتره. ادم میره تهران آسم میگیره از بس هواش الوده است. انگار چهار تا لاستیک تراکتور رو بگیرن جلوت اتیش بزنن. همچین بویی میده هواش. ادم جرئت نداره یه لحظه شیشه ماشینو بده پایین. افتضاحه. خیلیم شلوغه. عمر ادم تو ترافیک هدر میره. 

با این شرایط اقتصادی وحشتناک به نظرم‌آدم یه زمین تو روستا داشته باشه کار کشاورزی و پرورش دام‌ و میوه ...

زندگی رویایی من شاید باورت نشه ولی آرزوی قلبی من داشتن یه خونه باغ توی یه روستای خوش آب و هواست که همه چیشم خودم درست کنم از دروس مرغ و خروس گرفته تا سبزی و میوه و ...نان

لطفا حسود نباشیم
فک کنم اصفهان یا شیراز چون هم جاهای تفریحی زیادی دارن هم زیااد شلوغ نیستن (غیر از تعطیلات) و اینکه ش ...

مردم اصفهان و یزد کلا خودشون رو به ادمای خارج از شهر خودشون نمیگیرن

مثلا میخوای بری سرکار اگه لهجه اونجا رو نداشته باشی قبولت نمیکنن

یه جورایی فقط با خودشون خیلی خوبن البته شهرهای قشنگین و آدمای قابل احترامی هستن 

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
ممشهد همه نوع قیمت گیرت میاد.خیلی خوبه.اقوام ما از شمال هر سال میان مشهد خرید

نسبت به شیراز خیلی گرونتره 

جنسم نداره لباساشون 

البته من ۵_۶سال پیش اومدم مشهد

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2706