2737
2734
عنوان

مامانهایی که بچه شیرخشکی دارن

80 بازدید | 10 پست

چطور از شیر شب  گرفتین آخه پسرم خیلی به شیر وابسته است شب ها هر دوساعت بیدار ميشه گریه میکنه تا شیر نخوره ساکت نمیشه

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من وزنش كم بود بعد از تقريبا ١٥ ماهگي گرفتم  ببين گشنش نيس فقط عادت داره بمكه بجاي شير كمي ...

پسرت شب ها خیلی بیدار میشد چجوری گرفتیش

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️
2731
شب قبله خواب حسابی شکمشو سیر میکردم  بیدار میشد آب میدادم بش

شیر خشکی بود

بله

ببخشید زیاد میپرسم یک سال ونیمش بود

پسرت شب ها خیلی بیدار میشد چجوری گرفتیش

هر دو ساعت 

ميگم مثلا بجاي دو بار شير در شب يكبارشو آب دادم و اينكه هر سري يعني هر دو ساعت يبار ١٢٠ سي سي شير ميخورد كردم ٩٠ سي سي تا يه هفته اينجوري بعدش كردم ٦٠ سي سي و آخر فقط آب دادم يكم ميك ميزد ول ميكرد ولي صبح ٥/٥-٦ ديگه شير ميخواست گريه ميكرد 

2738
هر دو ساعت  ميگم مثلا بجاي دو بار شير در شب يكبارشو آب دادم و اينكه هر سري يعني هر دو ساعت يبا ...

ممنون که راهنماییم کردی آخه من دوقلون بچه هام خیلی سخته ميگم این ساعت 6 ونیم که بچه گرسنش میشد شیر میدادی چجوری حذفش کردی

ممنون که راهنماییم کردی آخه من دوقلون بچه هام خیلی سخته ميگم این ساعت 6 ونیم که بچه گرسنش میشد شیر م ...

دوستم اشتباه نكنم از ٩ ماهگي چه بسا كمتر بچه تا هشت ساعت ميتونه گرسنه بمونه بچه اي كه نصف شب شيشه ميخواد گشنش نيس فقط چون وابسته هستش و عاشق مكيدن فقط ميخواد ميك بزنه ما ميگفتيم وقت سيگارشه😆آروم آروم شروع كن همون حجم شير رو كم كن عادت ميكنن خدا حفظشون كنه