2737
2734
عنوان

طلاق توافقي

| مشاهده متن کامل بحث + 107 بازدید | 21 پست
ببخشيد يعني ٤٥ روز مداوم مشاوره؟؟؟؟اون يع شهره ديگست من يه شهر ديگه😭😭😭😭

معمولا ۵ تا ۶ جلسه هستش 

تو شهر محل سکونت خودت تقاضا بده 

با آقا هم تلفنی حرف میزنن اگه نتونه یا نخواد بیاد

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

merc azizam

موفق باشی

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2731
ممنون شما وكيليد؟

بله

در صورتی که تصمیم به جدایی برای هر دو طرف مسجل شده باشد، زوجین اقدام به طلاق توافقی می‌کنند. در ادامه سعی داریم به همه چیز درباره طلاق توافقی اشاره کنیم تا نیازهای شما به کسب اطلاع در این زمینه برطرف شود. در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.