2737
2734

منن

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خیلی سخته 

سه سال پشت هم بد بیاری اوردم کلی عذاب کلییی مشکلات جوری ک شبا نمیخوابیدم 

موهام میریخت اضافه وزن و پر خوری شدید گرفتم 

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤

من. پارسال پشت کنکوری بودم. کلی حرف و کنایه و تحقیر از بقیه میشنیدم. همش خودخوری میکردم‌. خیلی هم چاق شده بودم و جوش زده بودم‌ اعصابمم داغون. ولی بعد از اعلام نتایج همه چی به طور کلی عوض شد. حتی رفتار پدر مادرم هم باهام عوض شد. رژیم و ورزش هم شروع کردم و ۱۵ کیلو کم کردم‌. خیای خوشحالم که از من اون روزهام دارم دور و دورتر میشم

بخون با لهجه بارون که باغ از ریشه تب کرده...☔

من🖐

هميشه زندگى م پر از بالا و پايين بوده

خبر خوب اينكه پايان شب سيه سپيد است

خبر بد اينكه، يه وقتهايى رد روزهاى بد تو ذهن آدم مى مونه؛ حتى بعد از گذشتن خود سختى

خبر خوب آخر اينكه زندگى يعنى همين!

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
2706